AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Valton Krasniqi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Valton Krasniqi > Rraketak14/05/20134.44 MB113 herë26 herë0
Valton Krasniqi > Chica23/03/20134.72 MB141 herë46 herë0
Valton Krasniqi > Afër stë kam26/09/20123.09 MB174 herë150 herë0
Valton Krasniqi > One day01/07/20114.91 MB241 herë114 herë0
Valton Krasniqi > Të lutemi për Allah19/08/20102.93 MB438 herë283 herë0
Valton Krasniqi > Rastësisht u pamë26/07/20103.74 MB341 herë188 herë1
Valton Krasniqi > Je e bukur26/07/20103.27 MB248 herë68 herë0
Valton Krasniqi > Mos më provoko26/07/20103.03 MB196 herë64 herë0
Valton Krasniqi > Albanian girls - Hip-Hop remix26/07/20102.83 MB189 herë88 herë0
Valton Krasniqi > Albanian girls - Oriental house remix26/07/20103.47 MB142 herë45 herë0
Valton Krasniqi > Avanturist26/07/20103.20 MB149 herë32 herë0
Valton Krasniqi > Pse më gënjeve26/07/20103.73 MB120 herë30 herë0
Valton Krasniqi > Sytë e tu26/07/20103.31 MB146 herë86 herë0
Valton Krasniqi > Zemrën e kishe gurë26/07/20103.45 MB127 herë40 herë0
Valton Krasniqi > Sonte26/07/20103.70 MB111 herë88 herë0
Valton Krasniqi > Zemra më bën tak26/07/20102.90 MB105 herë30 herë0
Valton Krasniqi > Albanian girls26/07/20103.09 MB66 herë26 herë0
Valton Krasniqi > E di se kam gabu26/07/20103.08 MB102 herë37 herë0
Valton Krasniqi > Chipsy - Krejt OK24/07/20103.15 MB174 herë100 herë0
Valton Krasniqi > Sonte25/05/20106.56 MB329 herë266 herë2
Valton Krasniqi > Tak, tak22/04/20103.93 MB338 herë190 herë1
Valton Krasniqi > Sytë e tu si mashtroj kurrë20/04/20103.54 MB201 herë194 herë2
Valton Krasniqi > Albanian Girls29/07/20083.21 MB154 herë3648 herë22
Valton Krasniqi > Veq per te do te luftoj24/01/20083.47 MB125 herë4612 herë17
Valton Krasniqi > Pse nuk ma fal dashurine24/01/20083.30 MB100 herë3210 herë11
Valton Krasniqi > Per ty po flitet24/01/20083.50 MB115 herë2237 herë10
Valton Krasniqi > Me lindi djale24/01/20082.96 MB180 herë2434 herë5
Valton Krasniqi > Mjaft me ke prite24/01/20083.93 MB103 herë1936 herë7
Valton Krasniqi > Martohesh sot24/01/20083.92 MB121 herë2542 herë5
Valton Krasniqi > Luaje vallen24/01/20083.91 MB169 herë2294 herë7
Valton Krasniqi > Dashuria eshte me qefe24/01/20082.83 MB111 herë2064 herë12
Valton Krasniqi > Buzet tua24/01/20083.23 MB143 herë2272 herë5
Valton Krasniqi > Zyra - Potpuri 200823/12/20073.13 MB96 herë2318 herë17
Valton Krasniqi > Zyra - Në mesengjer23/12/20073.55 MB102 herë1369 herë16
Valton Krasniqi > Dallavere ska - Pralle me Tupan11/12/20072.76 MB297 herë5791 herë68
Valton Krasniqi > E imja sje07/12/20075.57 MB138 herë3642 herë29
Valton Krasniqi > Je e bukur18/06/20073.18 MB111 herë343 herë1
Valton Krasniqi > Kiss, kiss31/07/20062.81 MB166 herë2467 herë1
Valton Krasniqi > Unë pa ty31/07/20063.24 MB106 herë2194 herë4
Valton Krasniqi > Ti je pa ftyrë31/07/20063.84 MB124 herë1689 herë2
Valton Krasniqi > Rrak tak31/07/20062.60 MB129 herë1660 herë2
Valton Krasniqi > Po të pres31/07/20064.42 MB118 herë1571 herë3
Valton Krasniqi > Piste 131/07/20066.21 MB121 herë1291 herë2
Valton Krasniqi > Per ty nuk egzistoj31/07/20063.05 MB128 herë1959 herë3
Valton Krasniqi > Ku je ti31/07/20063.43 MB137 herë2054 herë5
Valton Krasniqi > Jasha, jasha31/07/20062.91 MB234 herë2674 herë6
Valton Krasniqi > Elvane31/07/20063.14 MB117 herë1622 herë0
Valton Krasniqi > Du me pi31/07/20063.25 MB181 herë2922 herë3
Valton Krasniqi > Dashuroj31/07/200610.03 MB224 herë5322 herë17

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!