AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > U > Unikkatil

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Unikkatil > U qova pi vorri24/06/20135.86 MB344 herë224 herë0
Unikkatil > Qeni le mas miri31/07/20122.33 MB391 herë340 herë0
Unikkatil > Klepto - Kuq e zi30/07/20125.34 MB444 herë542 herë0
Unikkatil > Presioni - Kategori e rond29/07/20124.79 MB310 herë220 herë0
Unikkatil > D.M.K - Jam katil03/08/20114.44 MB1964 herë1339 herë0
Unikkatil > 2po2 - Fitore e sinqert31/05/20113.17 MB766 herë742 herë27
Unikkatil > feat Gjebraili - Trim i gjallë07/06/20104.80 MB1222 herë1094 herë3
Unikkatil > Kile Kile28/07/20087.80 MB1106 herë11260 herë186
Unikkatil > Outro23/12/20071.83 MB638 herë5740 herë125
Unikkatil > Tqoj pesh - feat VZ23/12/200710.05 MB790 herë9593 herë105
Unikkatil > Neper cka do - feat Tribun dhe Sacrifice23/12/20078.13 MB680 herë5980 herë46
Unikkatil > Cubat - feat The Bloody Alboz, Presioni N.A.G dhe VeB23/12/200716.63 MB691 herë5544 herë40
Unikkatil > Pak urti - feat Rameka dhe Dredha23/12/20079.23 MB664 herë4957 herë39
Unikkatil > Shtigjet e verteta - feat Pristine23/12/20079.07 MB782 herë5623 herë41
Unikkatil > Kaj - feat Prestine23/12/200710.05 MB682 herë4835 herë62
Unikkatil > Se skom qare - feat Presioni23/12/20077.79 MB712 herë4051 herë35
Unikkatil > Kur qes kanun - feat Klepto dhe N.A.G23/12/20078.70 MB889 herë6162 herë86
Unikkatil > Inati - feat DMC dhe Kobra23/12/20077.71 MB656 herë3823 herë46
Unikkatil > Mentaliteti jem - feat D.M.K dhe Rameka23/12/20079.28 MB640 herë4283 herë46
Unikkatil > Shihemi nperkujtime23/12/20076.33 MB697 herë4982 herë59
Unikkatil > Robt e frikes23/12/20076.41 MB748 herë5600 herë70
Unikkatil > Kanuni i Katilit23/12/20079.23 MB1128 herë18042 herë366
Unikkatil > Caku i arritun23/12/20078.77 MB610 herë3763 herë46
Unikkatil > Intro23/12/20072.42 MB512 herë2334 herë23
Unikkatil > Metafora - Zingjirt30/11/20064.58 MB595 herë5458 herë34
Unikkatil > Un e di kush jom - VZ feat. Unikkatil30/11/20066.13 MB608 herë7027 herë48
Unikkatil > Demtus - Unikkatil feat. Presioni & VZ30/11/20065.53 MB537 herë5879 herë19
Unikkatil > S`luja lojna - Unikkatil feat. Jeton, Presioni & Klepto30/11/20066.01 MB547 herë5053 herë32
Unikkatil > Prishtinali (Remix) - Unikkatil feat. Jeton & Presioni30/11/20064.80 MB700 herë5559 herë19
Unikkatil > Gatshem per pasoja - Unikkatil feat. Jeton & Dredha30/11/20063.71 MB525 herë6141 herë38
Unikkatil > Qa tha - Unikkatil30/11/20064.04 MB622 herë7439 herë51
Unikkatil > Armiq`t Suprem (Intro) - Unikkatil30/11/20061.35 MB558 herë8711 herë22
Unikkatil > Ku T`Meten Shokt (Remix) - Unikkatil feat. Jeton30/11/20063.02 MB665 herë10864 herë53
Unikkatil > T`part - Tornados30/11/20064.21 MB524 herë5041 herë26
Unikkatil > 1 Haver - Sacrifice feat. Tribun30/11/20066.21 MB550 herë8064 herë34
Unikkatil > Prishtine - Rameka feat. Unikkatil30/11/20064.77 MB531 herë4194 herë26
Unikkatil > Per pare une vras - Presioni feat. Hudra & Gem Belushi30/11/20065.03 MB547 herë4390 herë23
Unikkatil > Iliria - Presioni feat. Fat & Og04330/11/20065.03 MB484 herë3978 herë6
Unikkatil > Na jena - F-tim30/11/20064.39 MB512 herë7908 herë14
Unikkatil > S`osht si kujton - Era Corrupted30/11/20065.50 MB487 herë4446 herë12
Unikkatil > Reper i smut - Dredha30/11/20065.35 MB520 herë3404 herë14
Unikkatil > N`rrot s`ames (feat Milot & Jeton)15/09/20064.61 MB700 herë9510 herë67
Unikkatil > Gishtin E Tret (Feat B-52, Tee & Special-K)29/07/20061.76 MB556 herë4645 herë15
Unikkatil > Prishtinalit Nr.1 (Feat. Ye-Ton & Presioni)29/07/20063.06 MB666 herë4251 herë17
Unikkatil > A jeni Gati (Feat. AlboHolics)29/07/20064.44 MB570 herë6134 herë29
Unikkatil > Besnik I Rruges (Feat. 2PO2 & Imortel)29/07/20064.12 MB635 herë5210 herë24
Unikkatil > Hajde Nalna (Feat Bloody AlboZ)29/07/20064.51 MB565 herë4701 herë11
Unikkatil > Eci Neper Terr (Feat Cyanide)29/07/20064.24 MB644 herë7593 herë68
Unikkatil > Veq Fillimi (Feat. Cyanide & B52)29/07/20066.53 MB556 herë4652 herë17
Unikkatil > Vdekjen e sfidoj29/07/20065.98 MB756 herë6420 herë29
Unikkatil > Ule kryt (Feat Alboholics)29/07/20064.44 MB589 herë4118 herë12
Unikkatil > U Dont Get Me (Feat Z.E.F)29/07/20062.41 MB481 herë3549 herë13
Unikkatil > Qëndro29/07/20065.18 MB755 herë5504 herë36
Unikkatil > Mos T`Vjen Inati (Feat. Presioni & Z.E)29/07/20067.41 MB625 herë6525 herë18
Unikkatil > Mos Shaj Mas Shpine (Feat. Ye-Ton)29/07/20063.57 MB729 herë7113 herë51
Unikkatil > Krejt hajvan29/07/20064.19 MB735 herë7267 herë72
Unikkatil > Ju ha për s`gjali (Kushtuar Hisenit)29/07/20065.66 MB857 herë9667 herë130
Unikkatil > If i die, U die29/07/20063.60 MB637 herë4347 herë20
Unikkatil > Gjuj29/07/20065.48 MB628 herë4794 herë40
Unikkatil > E premte29/07/20063.31 MB632 herë5239 herë27
Unikkatil > Courage29/07/20063.34 MB559 herë3597 herë8
Unikkatil > Belagji linda, belagji vdes29/07/20065.33 MB678 herë7604 herë49
Unikkatil > Arsyetimi jem29/07/20064.36 MB710 herë6896 herë56
Unikkatil > International TBA (feat Presioni)29/07/20066.09 MB752 herë4915 herë62

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!