AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Adem Ramadani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Adem Ramadani > A ka taube Zot për mu12/07/201313.12 MB452 herë160 herë0
Adem Ramadani > Bunjel islamu ala hamsin12/07/20136.10 MB267 herë77 herë0
Adem Ramadani > Duro nënëloke12/07/20135.80 MB293 herë70 herë0
Adem Ramadani > Inil tejari12/07/20135.49 MB214 herë50 herë0
Adem Ramadani > Ja nebijj selam alejke12/07/20136.26 MB251 herë92 herë0
Adem Ramadani > Këndo o vëlla Kuran12/07/20137.02 MB298 herë109 herë0
Adem Ramadani > Ku jeni o Musliman12/07/20136.03 MB272 herë63 herë0
Adem Ramadani > Meulaja sal li12/07/20136.03 MB186 herë61 herë0
Adem Ramadani > Mirë se erdhe Ramazan12/07/20137.78 MB288 herë92 herë0
Adem Ramadani > Nëna me një sy12/07/201319.23 MB558 herë153 herë0
Adem Ramadani > Subhanallah12/07/20138.54 MB417 herë76 herë0
Adem Ramadani > Mubarek Ramazan29/07/20123.28 MB492 herë328 herë0
Adem Ramadani > Qaben spari kur e pashë29/07/20125.14 MB524 herë314 herë0
Adem Ramadani > Ulul Azmi29/07/20125.53 MB394 herë216 herë0
Adem Ramadani > Mirë se erdhe Ramazan29/07/20124.40 MB368 herë242 herë0
Adem Ramadani > Emrat e Allahut29/07/20122.66 MB411 herë225 herë0
Adem Ramadani > Kudo festë29/07/20124.05 MB290 herë163 herë0
Adem Ramadani > Kuran Rrad - 26-3029/07/20125.04 MB287 herë123 herë0
Adem Ramadani > Tekbire dhe salavate29/07/20122.49 MB316 herë183 herë0
Adem Ramadani > Ulul Azmi15/06/20114.75 MB1275 herë959 herë0
Adem Ramadani > U gëzua zemra e nënës15/06/20114.41 MB1443 herë1139 herë1
Adem Ramadani > Tamaqare e xhumert15/06/20113.31 MB1004 herë783 herë0
Adem Ramadani > Ja Resulullah15/06/20113.49 MB930 herë684 herë0
Adem Ramadani > Ja Rabi15/06/20115.01 MB814 herë544 herë0
Adem Ramadani > Dera e huaj me shtatë dryna15/06/20113.91 MB1112 herë937 herë0
Adem Ramadani > Biseda me nefsin15/06/20112.93 MB748 herë639 herë0
Adem Ramadani > Kjo dynja si borra në diell15/06/20114.31 MB916 herë721 herë0
Adem Ramadani > Qysh na dul ky bedat - LIVE28/08/20102.52 MB1517 herë824 herë3
Adem Ramadani > Vin pampurat - Konaku20/04/20103.10 MB1396 herë875 herë1
Adem Ramadani > Ugurolla Pajazit be djale21/05/200810.35 MB1278 herë11391 herë70
Adem Ramadani > Shkurorezimi21/05/20083.81 MB1138 herë10664 herë92
Adem Ramadani > Selman Kadria21/05/20084.77 MB1241 herë7178 herë23
Adem Ramadani > Kurbeti21/05/20084.26 MB1523 herë9747 herë35
Adem Ramadani > Hysen Aga21/05/20084.67 MB1235 herë5680 herë26
Adem Ramadani > Cane Kalaja21/05/20083.53 MB934 herë4129 herë5
Adem Ramadani > Burrat e Sodit21/05/20084.20 MB1388 herë9748 herë87
Adem Ramadani > Brahim Pasha21/05/20086.89 MB859 herë4097 herë12
Adem Ramadani > Jo Jo - Remix19/11/20076.63 MB1166 herë8443 herë75
Adem Ramadani > Zgjohu31/01/20073.29 MB1022 herë5814 herë17
Adem Ramadani > Vjen Pranvera31/01/20073.36 MB1096 herë5913 herë19
Adem Ramadani > Lutjen Time31/01/20074.50 MB1138 herë6457 herë28
Adem Ramadani > Kam Mall31/01/20073.53 MB1217 herë5981 herë41
Adem Ramadani > Jetimi31/01/20074.42 MB1263 herë9005 herë50
Adem Ramadani > Ibrahim AS31/01/20073.51 MB1005 herë4526 herë10
Adem Ramadani > Duro Nene Loke31/01/20073.80 MB1129 herë7378 herë12
Adem Ramadani > Dasma31/01/20074.15 MB1495 herë13202 herë106

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!