AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > D > Denada Bare

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Denada Bare > Violina26/07/20063.98 MB246 herë790 herë0
Denada Bare > Princesh e dashurar26/07/20063.09 MB275 herë984 herë0
Denada Bare > Perla26/07/20063.80 MB150 herë626 herë0
Denada Bare > Ti u ktheve26/07/20063.41 MB134 herë775 herë0
Denada Bare > Një dashuri26/07/20064.25 MB134 herë674 herë0
Denada Bare > Nuk ta fal26/07/20063.54 MB168 herë878 herë0
Denada Bare > Dreqi vet jam26/07/20063.58 MB101 herë992 herë2
Denada Bare > Don Zhuan26/07/20063.67 MB139 herë1055 herë0
Denada Bare > Djemt janë njësoj26/07/20063.36 MB177 herë2870 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!