AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > D > Dritëro Shaqiri

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Dritëro Shaqiri > Mos më pyetni08/08/20123.61 MB216 herë78 herë0
Dritëro Shaqiri > Une veq për shoping08/08/20123.22 MB108 herë48 herë0
Dritëro Shaqiri > Nazim G - Rexhe Mehmeti08/07/20081.28 MB271 herë584 herë2
Dritëro Shaqiri > Nazim G - Potpuri08/07/20082.92 MB251 herë629 herë3
Dritëro Shaqiri > Tash një vjet06/08/20073.40 MB382 herë351 herë0
Dritëro Shaqiri > Po i lëshon rrezet liria28/01/20073.34 MB220 herë660 herë2
Dritëro Shaqiri > Mos ma ndërro mendjen25/12/20063.29 MB294 herë1091 herë0
Dritëro Shaqiri > Ikën ditët26/07/20062.85 MB233 herë1315 herë1
Dritëro Shaqiri > Po të pres26/07/20063.99 MB229 herë1023 herë0
Dritëro Shaqiri > Isha axhami26/07/20063.93 MB230 herë1042 herë0
Dritëro Shaqiri > Jeta ime26/07/20063.01 MB224 herë1000 herë1
Dritëro Shaqiri > Të këputa si një lule26/07/20064.20 MB253 herë1413 herë3
Dritëro Shaqiri > Më mashtroi jeta26/07/20064.13 MB225 herë1006 herë0
Dritëro Shaqiri > Eh, ku të gjej26/07/20062.97 MB256 herë1478 herë0
Dritëro Shaqiri > Më pëlqejnë shumë vasha26/07/20062.90 MB192 herë706 herë0
Dritëro Shaqiri > Ti do të vish26/07/20063.33 MB299 herë1061 herë0
Dritëro Shaqiri > Te mahalla e fundit26/07/20063.10 MB250 herë979 herë1
Dritëro Shaqiri > Boll e mirë26/07/20063.81 MB279 herë2431 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!