AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Remzi Leka

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Remzi Leka > S`do ti shijoj06/08/20073.74 MB117 herë211 herë0
Remzi Leka > Potpuri 326/07/20062.92 MB132 herë833 herë0
Remzi Leka > Potpuri 226/07/20065.97 MB98 herë767 herë0
Remzi Leka > Valle26/07/20064.24 MB83 herë818 herë1
Remzi Leka > Bardhauelja26/07/20062.60 MB132 herë655 herë0
Remzi Leka > Pse nuk erdhe sonte në Gjilan26/07/20063.92 MB359 herë1015 herë0
Remzi Leka > Potpuri26/07/20069.78 MB93 herë942 herë0
Remzi Leka > Dul Zymria26/07/20064.43 MB138 herë833 herë0
Remzi Leka > Mitrovicë na rehi teli26/07/20063.05 MB134 herë794 herë0
Remzi Leka > Kec Hyseni26/07/20063.01 MB86 herë638 herë0
Remzi Leka > Abaz Aga26/07/20063.61 MB152 herë1550 herë3
Remzi Leka > N`fush të Kosovës26/07/20063.03 MB119 herë914 herë1
Remzi Leka > Kënga e Zagrebit26/07/20066.34 MB175 herë1633 herë9

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!