AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Behari

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Behari > Qikat e shkollume26/07/20063.66 MB133 herë2416 herë1
Behari > S`ka më fal26/07/20062.55 MB109 herë2324 herë0
Behari > Pse26/07/20063.28 MB126 herë2464 herë1
Behari > Aman, aman26/07/20064.25 MB111 herë3555 herë0
Behari > Ani ani zemër26/07/20062.80 MB108 herë3069 herë0
Behari > A s`të deshta26/07/20063.94 MB130 herë5787 herë3
Behari > Nusja e re26/07/20062.86 MB107 herë1964 herë1
Behari > Lum qyqek26/07/20064.11 MB89 herë2399 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!