AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > H > Hazbi Therra

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Hazbi Therra > Si krokodil - Parodi02/02/20134.48 MB329 herë115 herë0
Hazbi Therra > Floriani i Vogël - Tallava21/06/20104.45 MB1003 herë391 herë0
Hazbi Therra > Pershendetje dhe urime06/09/20076.03 MB808 herë4069 herë17
Hazbi Therra > Ngoni shoke06/09/20073.55 MB723 herë3059 herë11
Hazbi Therra > Mahalle e njofshme06/09/20075.04 MB668 herë2545 herë1
Hazbi Therra > Humori 106/09/20073.97 MB574 herë2336 herë6
Hazbi Therra > Hajredin Pasha06/09/20073.98 MB578 herë3831 herë14
Hazbi Therra > Ah lej, lej, lej06/09/20073.98 MB580 herë2492 herë2
Hazbi Therra > Mu me thojn Hazbi Thera29/12/20062.07 MB569 herë2924 herë10
Hazbi Therra > Pse dashnin sma jep20/12/20065.62 MB682 herë3017 herë3
Hazbi Therra > Me ferma skam fat20/12/20064.64 MB551 herë2891 herë3
Hazbi Therra > E dashura ime e Dashur20/12/20064.51 MB530 herë2601 herë5
Hazbi Therra > Bota Sajllet20/12/20064.52 MB446 herë1908 herë4
Hazbi Therra > A rihet pa çika n`klas20/12/20063.80 MB461 herë3602 herë5
Hazbi Therra > Barcoleta20/07/20062.82 MB613 herë5414 herë26
Hazbi Therra > Ik çik prej mu20/07/20063.83 MB441 herë3874 herë4
Hazbi Therra > Partit politike20/07/20064.10 MB498 herë4219 herë6
Hazbi Therra > Interneti20/07/20062.91 MB544 herë5626 herë8
Hazbi Therra > As ni her20/07/20063.69 MB440 herë7271 herë5
Hazbi Therra > Dot kcej20/07/20064.08 MB632 herë4037 herë6
Hazbi Therra > Dashuri si biber20/07/20064.45 MB495 herë5048 herë2
Hazbi Therra > Sadije20/07/20063.79 MB513 herë3746 herë3
Hazbi Therra > Dasma20/07/20065.15 MB755 herë5189 herë8

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!