AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Mirsa Kërceli

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Mirsa Kërceli > Si Magnet21/04/20132.89 MB156 herë65 herë0
Mirsa Kërceli > Granit Gashi - Single jom02/02/20134.95 MB104 herë49 herë0
Mirsa Kërceli > Taulant Bajraliu - Në sytë e tu02/02/20133.39 MB164 herë53 herë0
Mirsa Kërceli > Këtë natë18/06/20114.99 MB440 herë323 herë0
Mirsa Kërceli > Po të përbej moj selvie26/07/20105.45 MB333 herë194 herë0
Mirsa Kërceli > Ç`ke moj titi26/07/20102.50 MB225 herë150 herë1
Mirsa Kërceli > Kujton baba i Lules26/07/20102.50 MB313 herë150 herë0
Mirsa Kërceli > Na vjen dita26/07/20102.69 MB246 herë118 herë0
Mirsa Kërceli > Vet më the të dua26/07/20102.96 MB284 herë197 herë0
Mirsa Kërceli > Potpuri26/07/20104.99 MB239 herë120 herë0
Mirsa Kërceli > Duro zemër26/07/20102.25 MB286 herë159 herë0
Mirsa Kërceli > Eltoni - Lej foret19/07/20103.33 MB320 herë348 herë0
Mirsa Kërceli > Goodluck29/07/20083.03 MB287 herë2186 herë23
Mirsa Kërceli > Sjam e vetmja29/07/20083.18 MB397 herë1535 herë8
Mirsa Kërceli > De fakto29/07/20082.61 MB195 herë856 herë1
Mirsa Kërceli > Pervjetori28/07/20083.34 MB214 herë1006 herë5
Mirsa Kërceli > Pa tender28/07/20082.96 MB156 herë684 herë0
Mirsa Kërceli > Skom pesh28/07/20082.79 MB147 herë666 herë3
Mirsa Kërceli > Macho28/07/20083.01 MB203 herë1102 herë12
Mirsa Kërceli > Ne banesen time28/07/20082.80 MB267 herë1827 herë13
Mirsa Kërceli > Buzen mbi Buz28/07/20083.22 MB327 herë7045 herë61
Mirsa Kërceli > Histori per tjeret28/07/20082.87 MB202 herë780 herë3
Mirsa Kërceli > Kalon kjo faze28/07/20082.86 MB163 herë625 herë2
Mirsa Kërceli > Gentz - Ne semafor28/07/20082.56 MB176 herë1690 herë8
Mirsa Kërceli > Mos u fsheh28/07/20084.42 MB154 herë602 herë3
Mirsa Kërceli > Lyrical Son - Pune e madhe11/01/20083.08 MB435 herë5559 herë82
Mirsa Kërceli > Pritja27/12/20074.83 MB254 herë3328 herë38
Mirsa Kërceli > Anaconda - S`rrihet pa ty18/06/20073.26 MB181 herë742 herë5
Mirsa Kërceli > Dashuria Kushton20/07/20063.17 MB194 herë5141 herë7
Mirsa Kërceli > Djaloshi im (Remix)20/07/20063.73 MB248 herë5309 herë14
Mirsa Kërceli > Mallkuar qoftë20/07/20063.05 MB287 herë3888 herë9
Mirsa Kërceli > Indiferent20/07/20063.07 MB334 herë4601 herë9
Mirsa Kërceli > S`do të gaboje20/07/20062.86 MB169 herë1767 herë0
Mirsa Kërceli > Muzikë20/07/20063.16 MB152 herë1518 herë2
Mirsa Kërceli > Nuk e di20/07/20062.68 MB161 herë2005 herë1
Mirsa Kërceli > Te dua20/07/20063.31 MB248 herë3287 herë8
Mirsa Kërceli > Ti je një aktorë20/07/20063.04 MB209 herë2401 herë6

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!