AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Vajzat e Shkupit

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Vajzat e Shkupit > Po shëtitet vllau jon me Opel Kadet31/07/20121.91 MB273 herë99 herë0
Vajzat e Shkupit > Oj bukuroshe mos ke zbrit nga hana31/07/20122.69 MB190 herë75 herë0
Vajzat e Shkupit > O mos e qo dorën përpjet31/07/20121.48 MB139 herë59 herë0
Vajzat e Shkupit > O hajde na ta kallim31/07/20124.30 MB201 herë84 herë0
Vajzat e Shkupit > Këngë nusnije31/07/20123.14 MB163 herë70 herë0
Vajzat e Shkupit > Ka than vllau jem vet un e kam pa31/07/20123.12 MB119 herë59 herë0
Vajzat e Shkupit > Jena mbledh jena ba varg31/07/2012838.08 KB310 herë47 herë0
Vajzat e Shkupit > Bilbili në kasht31/07/20124.07 MB344 herë52 herë0
Vajzat e Shkupit > Ani kaj Lulije31/07/20124.00 MB166 herë81 herë0
Vajzat e Shkupit > 820/07/20066.63 MB931 herë8213 herë33
Vajzat e Shkupit > 720/07/20063.36 MB482 herë4859 herë5
Vajzat e Shkupit > 620/07/20065.01 MB470 herë4098 herë4
Vajzat e Shkupit > 520/07/20061.93 MB395 herë4314 herë3
Vajzat e Shkupit > 420/07/20064.86 MB407 herë4520 herë7
Vajzat e Shkupit > 320/07/20062.69 MB419 herë4693 herë1
Vajzat e Shkupit > 220/07/20063.05 MB669 herë5545 herë3
Vajzat e Shkupit > 120/07/20064.67 MB721 herë9118 herë7

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!