AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Shaqir Hoti

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Shaqir Hoti > Fusha e Radikës20/07/20064.10 MB244 herë5083 herë3
Shaqir Hoti > Vallja e Hamz Jasharit20/07/20065.54 MB243 herë2590 herë8
Shaqir Hoti > Mullingjiu20/07/20065.38 MB195 herë2917 herë1
Shaqir Hoti > Vallja e kulloses20/07/20063.43 MB164 herë1892 herë0
Shaqir Hoti > Vallja e bilbilit20/07/20064.26 MB181 herë2340 herë3
Shaqir Hoti > Zulqe Begu20/07/20063.82 MB182 herë2151 herë0
Shaqir Hoti > Vallja e vashave20/07/20064.09 MB228 herë1905 herë3
Shaqir Hoti > Vallja e logut20/07/20062.88 MB172 herë1580 herë0
Shaqir Hoti > Nje fjale e baces20/07/20061.12 MB135 herë2345 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!