AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > R > Rifadije Grajçevci

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Rifadije Grajçevci > Edi - Pak a shumë07/03/20137.27 MB355 herë146 herë0
Rifadije Grajçevci > Edi - Je xehru prej fikut31/07/20123.68 MB216 herë77 herë0
Rifadije Grajçevci > Edi - Me zjarr mos luj31/07/20123.09 MB376 herë121 herë0
Rifadije Grajçevci > Edi - Live - Intigrante31/07/20123.42 MB257 herë37 herë0
Rifadije Grajçevci > Edi - A më fal31/07/20124.22 MB377 herë107 herë0
Rifadije Grajçevci > Edi - Ndoshta31/07/20123.34 MB327 herë62 herë0
Rifadije Grajçevci > Edi - Jo moj zemër31/07/20123.30 MB263 herë142 herë0
Rifadije Grajçevci > Edi - Sa më ke prit31/07/20123.13 MB194 herë72 herë0
Rifadije Grajçevci > Edi - Unë po dal31/07/20122.88 MB226 herë129 herë0
Rifadije Grajçevci > Dua26/10/20074.55 MB690 herë1130 herë17
Rifadije Grajçevci > Bac Sinani28/01/20073.49 MB444 herë1713 herë3
Rifadije Grajçevci > Opa opa Vallzojm21/12/20064.09 MB577 herë4646 herë3
Rifadije Grajçevci > Mallku qofsh21/12/20063.28 MB794 herë3337 herë4
Rifadije Grajçevci > Lotet e tij21/12/20064.19 MB549 herë2085 herë1
Rifadije Grajçevci > Kujtoj Netet21/12/20063.23 MB567 herë2900 herë1
Rifadije Grajçevci > Jeta eshte e shkurt21/12/20063.99 MB1013 herë3524 herë2
Rifadije Grajçevci > E di21/12/20063.78 MB537 herë2328 herë0
Rifadije Grajçevci > Dikur u deshem21/12/20064.10 MB508 herë2918 herë4
Rifadije Grajçevci > A kam Faj21/12/20064.90 MB552 herë3962 herë5
Rifadije Grajçevci > Zemra ka pas mall21/12/20062.61 MB1550 herë34486 herë32
Rifadije Grajçevci > Ti vete me the21/12/20063.68 MB460 herë2468 herë2
Rifadije Grajçevci > Ti me je nje Histori21/12/20063.96 MB372 herë1905 herë2
Rifadije Grajçevci > Lumja une per Ty21/12/20062.82 MB421 herë2709 herë4
Rifadije Grajçevci > Gabimi21/12/20063.38 MB485 herë2467 herë1
Rifadije Grajçevci > Do e iki21/12/20062.85 MB367 herë3433 herë6
Rifadije Grajçevci > Po me vret vetmia28/06/20062.98 MB717 herë5869 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!