AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > D > Dj Dini

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Dj Dini > Verb feat Raiders & Phat Beni - Ska perfundim14/07/20063.50 MB136 herë2182 herë1
Dj Dini > Verb feat MIMI MC - Me trego14/07/20064.08 MB79 herë1318 herë0
Dj Dini > Rrufeja - Party14/07/20063.70 MB77 herë1556 herë1
Dj Dini > Rrufeja - Ai me bene te shkrihem14/07/20063.65 MB58 herë1182 herë0
Dj Dini > Rrufeja - Ai me bene te shkrihem (eksplecid version)14/07/20063.71 MB31 herë930 herë1
Dj Dini > Raiders - Raiders per jete14/07/20064.39 MB34 herë915 herë0
Dj Dini > Phat Beni feat G-Soliders - Ti se din14/07/20063.80 MB39 herë1377 herë1
Dj Dini > Luani LP Lp-Party14/07/20063.80 MB62 herë4804 herë2
Dj Dini > Hija e Jetes feat Big Cig - Manjak 2-shi14/07/20063.25 MB43 herë1320 herë1
Dj Dini > Hija e Jetes feat BIG XIG - Manjak 2-shi (Eksplecid version)14/07/20063.73 MB47 herë1014 herë0
Dj Dini > G-Solders Phat Beni - Ti ke lind per mu14/07/20062.92 MB41 herë1617 herë0
Dj Dini > Chipsi feat KING-As - Suckit Microfone14/07/20063.70 MB29 herë1128 herë0
Dj Dini > Big XIG & Don PIZHI - Big Zig Solo14/07/20063.08 MB53 herë1649 herë1
Dj Dini > 2M - Ouiiiiii14/07/20063.44 MB44 herë1716 herë0
Dj Dini > 2 Shkupi Flow - Per Shkupin14/07/20064.03 MB65 herë2503 herë2
Dj Dini > 2M - Fjalt e mia.mp314/07/20063.40 MB55 herë2110 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!