AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > P > Patriotike

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Patriotike > Valon Haliti - Këngë për komandant Shemsi Ahmetin04/08/20123.32 MB261 herë62 herë0
Patriotike > Hamz Llapqeva - Komandant Tamuli03/08/20126.37 MB214 herë78 herë0
Patriotike > Ylli Demaj - Moj Kosovë01/08/20122.82 MB353 herë107 herë0
Patriotike > Shaban Demaj - Rapsodve të Dukagjinit01/08/20123.94 MB249 herë94 herë0
Patriotike > Skender Vishaj dhe Sejdi Gërvalla01/08/20123.77 MB156 herë50 herë0
Patriotike > Bekim Vishaj - Lavdi dëshmorve01/08/20123.31 MB148 herë52 herë0
Patriotike > Ismet Demaj dhe Esat Gashi - Dert mbi dert01/08/20123.76 MB156 herë58 herë0
Patriotike > Januz Mushkolaj - Krajl Nikolla01/08/20125.69 MB225 herë94 herë0
Patriotike > Xhavit Nimanaj - Moj Shqipni01/08/20123.81 MB236 herë81 herë0
Patriotike > Vëllezërit Qetaj - Adrian Krasniqi01/08/20122.32 MB223 herë80 herë0
Patriotike > Liti Biti e Sabit Bilalli - Rruga e kombit01/08/20122.94 MB186 herë84 herë0
Patriotike > Bashkim Syla, Avni Gashi, Qazim Gjoci - Shkëlqen dielli01/08/20123.12 MB172 herë54 herë0
Patriotike > Jeton Zeka dhe Xhavit Hyk Osmani - Ran nMirdit 3 kapetana01/08/20123.81 MB179 herë64 herë0
Patriotike > Skender e Driton Sadikaj - Gëzuar Kosovë01/08/20123.70 MB111 herë35 herë0
Patriotike > Rifat Draga - Me i këndue trimave01/08/20127.81 MB161 herë62 herë0
Patriotike > Lek e Xhok Duhoni - Shaban Dema01/08/20123.82 MB119 herë35 herë0
Patriotike > Shpresa Veseli - Se ka dal mem prit shqiponja01/08/20123.18 MB166 herë56 herë0
Patriotike > Mustaf Rama - Hysen Smailit01/08/20123.17 MB103 herë44 herë0
Patriotike > Kastrati, Brati dhe Dita - Vijn vaporat01/08/20123.89 MB165 herë78 herë0
Patriotike > Skender Vishaj e Sejdi Gervalla - Moj Vranin01/08/20123.27 MB136 herë46 herë0
Patriotike > Januz Mushkolaj - Këngë për Rexhep Mazrekun01/08/20123.79 MB131 herë37 herë0
Patriotike > Ismet Demaj - Si bilbil01/08/20123.77 MB97 herë41 herë0
Patriotike > Vëllezërit Qetaj - Podi i gurrit01/08/20127.03 MB160 herë45 herë0
Patriotike > Xhavit Nimanaj - Thërret Prizreni mori Shkodër01/08/20123.78 MB157 herë92 herë0
Patriotike > Salim Arifi - Kosove me fat Pavaresia08/07/20081.65 MB393 herë713 herë3
Patriotike > Hymni i Kosovës28/03/20081.55 MB421 herë2164 herë4
Patriotike > Vagabondi feat Hysni Zela - Kosova e pavarur28/03/20083.78 MB423 herë1072 herë3
Patriotike > VA - Vendi Im28/03/20082.19 MB329 herë565 herë0
Patriotike > VA - Për pavarsi28/03/20084.45 MB237 herë481 herë0
Patriotike > VA - Kenge per pavaresine28/03/20084.57 MB252 herë529 herë0
Patriotike > SeLA aka BosZMaN - Urime Pavaresia28/03/20084.20 MB220 herë486 herë0
Patriotike > NiT BronX - Urime Pavarsia28/03/20083.58 MB179 herë343 herë0
Patriotike > DoNNy - Per Pavarsi28/03/20084.50 MB169 herë305 herë0
Patriotike > Zelfi Hasani - Rrofsh flamuri rroft Rufia29/01/20073.85 MB347 herë1530 herë3
Patriotike > Zefe Beka - Erdhë lirija29/01/20073.75 MB392 herë1450 herë0
Patriotike > Xhemail Durmishi - Kreshnikët e Drenicës29/01/20073.83 MB305 herë1222 herë0
Patriotike > Xhavit Gashi29/01/20074.98 MB284 herë874 herë0
Patriotike > Selim Barisha29/01/20073.88 MB243 herë665 herë0
Patriotike > Radio Kosova e lirë29/01/20074.65 MB445 herë1918 herë3
Patriotike > Pyeta Hallin29/01/20074.28 MB263 herë768 herë1
Patriotike > N`prag të djegun29/01/20072.49 MB358 herë1371 herë0
Patriotike > N`kam Preshevë29/01/20073.53 MB334 herë1328 herë1
Patriotike > Sine Lloshi - Ka ndegji ni katundë28/01/20073.07 MB285 herë765 herë0
Patriotike > Sevdi Malesia dhe Qamil Berisha - Marsi 200128/01/20075.24 MB282 herë1170 herë0
Patriotike > Sevdi Malesia dhe Qamil Berisha - Do tabore shkijesh28/01/20073.52 MB306 herë1067 herë1
Patriotike > Sali Mani - Mbi Kosovë28/01/20075.22 MB466 herë1784 herë7
Patriotike > Sadete Shkodra - Kjo tokë nuk shitet28/01/20074.05 MB327 herë1144 herë7
Patriotike > Qerim Sula - Këngë për Gëzim Ostrenin28/01/20073.79 MB363 herë1231 herë1
Patriotike > Neset Gradeci - Komandant Teli28/01/20074.05 MB419 herë1399 herë3
Patriotike > Naim Abazi - Oj Serbi shtirgë e vjetër28/01/20072.90 MB435 herë1960 herë4
Patriotike > Mustafe Tahiri - Kosova Nënë28/01/20073.64 MB293 herë825 herë0
Patriotike > Musa Seadini - Abdylselam Emini28/01/20072.94 MB498 herë673 herë2
Patriotike > Muhamet Sejdiu - N`drase të vekut28/01/20072.30 MB338 herë1286 herë3
Patriotike > Motrat Bunjaku - Vendi i dashur ku une linda28/01/20073.28 MB382 herë1126 herë1
Patriotike > Hidajete Miftari - Ty t`ka nëna djal e çikë28/01/20075.25 MB377 herë1010 herë3
Patriotike > Hashim Shala - Shpat në dorë28/01/20074.17 MB346 herë1432 herë0
Patriotike > Hetemi dhe Selmani - Dëshmorët28/01/20072.46 MB245 herë1026 herë11
Patriotike > Hanife Zogaj - Amaneti28/01/20073.55 MB286 herë704 herë0
Patriotike > Esad Ruka - Azem ti je gjallë28/01/20076.08 MB299 herë869 herë2
Patriotike > Corona - Ç`janë këto dallgë28/01/20073.50 MB377 herë1049 herë1
Patriotike > Bib Kosova -Tanë shqiptaren ngriten zanin28/01/20074.41 MB340 herë1588 herë5
Patriotike > Augustun Ukaj - S`kam kujtu se del pranvera28/01/20075.33 MB371 herë2019 herë0
Patriotike > Arif Vlladi - N`kopshtin tend moj vashe lulet kishin cel28/01/20072.30 MB271 herë1104 herë2
Patriotike > Arif Demiri - Këngë për Naser Ademin28/01/20074.41 MB268 herë2425 herë7
Patriotike > Zile Krasniqi - Këngë për Jusuf Gervallën28/01/20072.64 MB365 herë2615 herë6
Patriotike > Zefe Beka - Threte Prizreni mori Shkodër28/01/20075.62 MB434 herë4273 herë9
Patriotike > Valbona Kelmendi - Oj Drenicë djep i trimit28/01/20073.57 MB320 herë1884 herë0
Patriotike > Instrumentale28/01/20075.27 MB448 herë2191 herë3
Patriotike > Hetemi dhe Selmani - Këngë për dëshmorin Izet Shatri28/01/20074.87 MB280 herë1528 herë22
Patriotike > Gezim Ahmeti - Këngë për Aziz Kelmentin28/01/20076.76 MB510 herë3966 herë20
Patriotike > Fitore Rusha - Shqiptari të erdhën Trimat28/01/20073.42 MB316 herë2005 herë1
Patriotike > Zeqe Kuci - Një brigadë e ka Gjakova28/01/20074.40 MB291 herë1467 herë0
Patriotike > Skender Hasi - Po thret Shqipja28/01/20073.71 MB348 herë1621 herë1
Patriotike > Liri Lasha - Moj liri, Nuse Kosove28/01/20074.27 MB269 herë1361 herë2
Patriotike > Ibrahim Mucaj - Kënga e Haxhi Zekës28/01/20075.36 MB260 herë1392 herë2
Patriotike > Halit Gashi - Tahir Sinani28/01/20074.05 MB706 herë4784 herë57
Patriotike > Fatmire Breqani - Nusen presin tri kala28/01/20074.90 MB359 herë2128 herë2
Patriotike > Fanushe Ahmetaj - Për kosovën m`ka fal Zoti28/01/20073.19 MB349 herë1866 herë1
Patriotike > Amanet na i kan lan - Boll mirë e veç pak i vogel25/12/20062.14 MB293 herë2171 herë1
Patriotike > Amanet na i kan lan - Besim Ndreca25/12/20064.35 MB339 herë1783 herë0
Patriotike > Amanet na i kan lan - M`syn Dushmanin n`Prizren25/12/20063.02 MB294 herë2210 herë0
Patriotike > Amanet na i kan lan - Muje Krasniqi e Beqir Gashi25/12/20063.64 MB351 herë1591 herë1
Patriotike > Amanet na i kan lan - Kenge per Sali Shabanin25/12/20063.30 MB253 herë1195 herë0
Patriotike > Amanet na i kan lan - Krall Nikola25/12/20065.94 MB314 herë1508 herë0
Patriotike > Amanet na i kan lan - Kenge per Adem Jasharin25/12/20063.10 MB371 herë1540 herë2
Patriotike > Amanet na i kan lan - Bac Bajrami e Shotë Galica25/12/20062.25 MB358 herë2825 herë1
Patriotike > Valbona Kelmendi - Oj drenicë djep i trimit14/07/20063.97 MB330 herë1298 herë0
Patriotike > Valbona Kelmendi - Kush na e ndali diellin14/07/20064.49 MB462 herë973 herë1
Patriotike > Nusret Muçiqi - 3000 vjet me plis të bardh14/07/20063.97 MB422 herë2328 herë0
Patriotike > Naim Latifi - Nga drenica vjen haberi.mp314/07/20063.25 MB367 herë1489 herë4
Patriotike > Naim Latifi - Nëna e ushtarit14/07/20062.86 MB354 herë1778 herë10
Patriotike > Manjolla Nallbani - Lufton Drenica14/07/20063.03 MB383 herë1836 herë1
Patriotike > Lule Bajra - Qofsh me fat Univerzitet14/07/20063.59 MB368 herë1215 herë1
Patriotike > Hapuni dyer te gjenetit14/07/20063.34 MB246 herë739 herë0
Patriotike > Engjuj Arberor14/07/20062.09 MB248 herë760 herë0
Patriotike > Dritqiriri i Naimit14/07/20061.43 MB253 herë736 herë0
Patriotike > Hymni i flamurit14/07/20061.99 MB586 herë3056 herë3
Patriotike > Arif Vladi - UCK14/07/20064.02 MB461 herë3311 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!