AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > Z > Zanfina Ismajli

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Zanfina Ismajli > Noizy - Po sikur24/06/20137.30 MB173 herë76 herë0
Zanfina Ismajli > Problem31/01/20134.59 MB114 herë56 herë0
Zanfina Ismajli > Ku je31/01/20133.07 MB115 herë50 herë0
Zanfina Ismajli > Në drass të vegut - Live 201231/07/20122.65 MB91 herë50 herë0
Zanfina Ismajli > Moj e mira në der të stanit - Live 201231/07/20121.65 MB76 herë36 herë0
Zanfina Ismajli > Hajde moj dashnije - Live 201231/07/20122.21 MB74 herë34 herë0
Zanfina Ismajli > Beqare - Live 201231/07/20122.48 MB65 herë37 herë0
Zanfina Ismajli > Mos trazo plagën e vjetër - Live 201231/07/20122.53 MB106 herë45 herë0
Zanfina Ismajli > Jena gzu - Live 201231/07/20122.37 MB62 herë30 herë0
Zanfina Ismajli > Mu duk se u prish dunjaja - Live 201231/07/20122.51 MB63 herë25 herë0
Zanfina Ismajli > Qysh e don shoqria - Live 201231/07/20122.66 MB78 herë32 herë0
Zanfina Ismajli > Lujma, lujma dorrën - Live 201231/07/20122.46 MB101 herë22 herë0
Zanfina Ismajli > Kur u ktheva nga Gurbeti - Live 201231/07/20122.69 MB102 herë31 herë0
Zanfina Ismajli > 2 minuta29/07/20124.85 MB174 herë120 herë0
Zanfina Ismajli > Nëse ke mendu04/05/20113.16 MB409 herë298 herë0
Zanfina Ismajli > Nëse ke mendu24/01/20113.16 MB314 herë206 herë0
Zanfina Ismajli > Ti po gabon24/01/20115.56 MB359 herë221 herë0
Zanfina Ismajli > Luftë apo paqe14/06/20101.70 MB512 herë396 herë1
Zanfina Ismajli > Je vetëm ti07/05/20103.46 MB604 herë811 herë2
Zanfina Ismajli > Mbretereshe pa mbreteri24/01/20084.87 MB407 herë17650 herë233
Zanfina Ismajli > Ti s`do t`ja dish18/06/20073.04 MB342 herë1045 herë1
Zanfina Ismajli > Ti do reklam21/12/20063.28 MB361 herë1215 herë8
Zanfina Ismajli > Nuk jam femer e spozirozuar21/12/20063.60 MB238 herë900 herë3
Zanfina Ismajli > Cocaina21/12/20065.02 MB294 herë997 herë3
Zanfina Ismajli > Dj Caja - Trathti po te vjen era - Remix21/12/20063.46 MB163 herë652 herë1
Zanfina Ismajli > Vone eshte per lutje23/11/20062.78 MB380 herë1636 herë4
Zanfina Ismajli > Tradheti po te vie era23/11/20063.04 MB346 herë2959 herë8
Zanfina Ismajli > Tip tradicional23/11/20063.08 MB300 herë2117 herë12
Zanfina Ismajli > Shum simpatik23/11/20062.99 MB297 herë2476 herë5
Zanfina Ismajli > Shpirti im23/11/20062.78 MB261 herë1517 herë1
Zanfina Ismajli > Rrushja e lales (Me Vllezerit Krasniqi)23/11/20063.18 MB249 herë2811 herë4
Zanfina Ismajli > Nje puthje23/11/20061.20 MB265 herë2587 herë1
Zanfina Ismajli > Lamtumir23/11/20063.28 MB277 herë2916 herë6
Zanfina Ismajli > As i fundit as i pari23/11/20062.80 MB290 herë5227 herë8
Zanfina Ismajli > Dua të të dua13/07/20063.64 MB222 herë1347 herë6
Zanfina Ismajli > Urime loqka ime13/07/20063.23 MB272 herë1685 herë9
Zanfina Ismajli > Partizani i vogël13/07/20063.24 MB276 herë1692 herë6
Zanfina Ismajli > O llokum13/07/20063.64 MB305 herë1515 herë3
Zanfina Ismajli > Më fal13/07/20063.00 MB189 herë874 herë1
Zanfina Ismajli > Gajdexhiu13/07/20065.05 MB367 herë1969 herë1
Zanfina Ismajli > Dashnorët e ferrarit13/07/20063.74 MB364 herë2077 herë1
Zanfina Ismajli > Kokaina13/07/20063.35 MB248 herë1200 herë4
Zanfina Ismajli > Nuk të jap13/07/20063.00 MB278 herë1065 herë4

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!