AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > I > Irma Libohova

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Irma Libohova > Flakë e borë06/02/20134.58 MB163 herë66 herë0
Irma Libohova > Kur bien fyelli e çiftelia06/02/20136.13 MB360 herë163 herë0
Irma Libohova > Eranda Libohova - Shpirtin ma rrëmben08/03/20073.04 MB446 herë1868 herë2
Irma Libohova > Ne të dy08/03/20072.80 MB466 herë5942 herë2
Irma Libohova > Kur bie fyelli07/03/20074.05 MB379 herë1276 herë2
Irma Libohova > Sot jam 20 vjeç07/03/20073.02 MB356 herë1265 herë2
Irma Libohova > Flakë e borë07/03/20073.10 MB232 herë726 herë0
Irma Libohova > Kënga e nënës07/03/20074.82 MB358 herë1246 herë2
Irma Libohova > Prap tek ti do vi13/07/20063.41 MB371 herë1442 herë5
Irma Libohova > Gjethet e shtatorit13/07/20063.79 MB266 herë778 herë0
Irma Libohova > Taverna e vjetër13/07/20063.70 MB236 herë838 herë0
Irma Libohova > Mollaxhiu13/07/20063.73 MB546 herë1289 herë1
Irma Libohova > Kush ka vajza13/07/20064.94 MB507 herë2457 herë2
Irma Libohova > Krutane13/07/20063.32 MB268 herë885 herë0
Irma Libohova > Guri xixa13/07/20064.99 MB318 herë989 herë1
Irma Libohova > Beratase13/07/20062.62 MB255 herë901 herë1
Irma Libohova > Arvanitase13/07/20062.31 MB277 herë1258 herë0
Irma Libohova > A më do13/07/20062.95 MB314 herë2452 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!