AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Amet Azizi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Amet Azizi > Vajza e mamit (CD version)13/07/20064.01 MB220 herë1329 herë3
Amet Azizi > Vajza e mamit13/07/20064.04 MB254 herë1416 herë1
Amet Azizi > Ti askpak s`kupton13/07/20063.16 MB407 herë3038 herë5
Amet Azizi > Si dy pëllumba13/07/20063.41 MB292 herë1319 herë2
Amet Azizi > Në sytë e tu13/07/20063.12 MB438 herë1489 herë1
Amet Azizi > Maturantet13/07/20063.18 MB248 herë1852 herë6
Amet Azizi > Maturantet (Beka mix)13/07/20063.55 MB127 herë941 herë5
Amet Azizi > Lutja13/07/20063.69 MB348 herë1533 herë2
Amet Azizi > Dita natë13/07/20062.99 MB325 herë1000 herë0
Amet Azizi > Dëshiroj të bëhem lot13/07/20062.69 MB310 herë2099 herë2
Amet Azizi > Deri kurrë13/07/20063.05 MB243 herë1198 herë2
Amet Azizi > Besën ta kam dhënë13/07/20062.89 MB355 herë2514 herë2
Amet Azizi > A të kujtohet13/07/20063.48 MB393 herë4904 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!