AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > T > The Dreams

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
The Dreams > Xhan, xhan13/07/20063.29 MB171 herë1038 herë1
The Dreams > Vijë nga larg13/07/20064.23 MB108 herë530 herë0
The Dreams > Pusho13/07/20063.67 MB53 herë398 herë0
The Dreams > Pash dy lot13/07/20063.40 MB59 herë586 herë1
The Dreams > O bukuri pushtoje botën13/07/20064.05 MB111 herë658 herë1
The Dreams > Nuk dua ta dish (versioni ngadal)13/07/20064.18 MB87 herë959 herë1
The Dreams > Nuk dua ta dish13/07/20063.62 MB232 herë2289 herë4
The Dreams > Nuk dua ta di (unpluged)13/07/20064.43 MB91 herë1526 herë1
The Dreams > Mos fustanin13/07/20064.49 MB179 herë1623 herë0
The Dreams > Ikën larg13/07/20063.69 MB94 herë576 herë0
The Dreams > Gënjeshtarja13/07/20063.14 MB176 herë1124 herë0
The Dreams > Dua të bind ty13/07/20064.37 MB106 herë1516 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!