AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Mimoza Mustafa

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Mimoza Mustafa > Shkumbin Kryeziu - Trenat pa binar14/08/20125.75 MB193 herë78 herë0
Mimoza Mustafa > Papafingo01/07/20103.30 MB392 herë152 herë0
Mimoza Mustafa > Buka09/05/20082.94 MB267 herë1827 herë8
Mimoza Mustafa > Bora e pare02/01/20084.33 MB620 herë37327 herë25
Mimoza Mustafa > Vetem nje lutje27/08/20061.78 MB237 herë1742 herë2
Mimoza Mustafa > Rruge e ndaluar27/08/20066.12 MB200 herë1267 herë2
Mimoza Mustafa > Rrena27/08/20065.12 MB193 herë1175 herë2
Mimoza Mustafa > Robresha27/08/20065.31 MB331 herë1372 herë2
Mimoza Mustafa > Rob i saj27/08/20064.98 MB221 herë1224 herë1
Mimoza Mustafa > Pa Koment27/08/20065.04 MB199 herë2211 herë2
Mimoza Mustafa > Me e forte27/08/20065.90 MB339 herë1641 herë4
Mimoza Mustafa > Abra kadabra27/08/20064.94 MB193 herë1289 herë3
Mimoza Mustafa > 1 Minute27/08/20064.63 MB314 herë2530 herë1
Mimoza Mustafa > Digju botë13/07/20063.66 MB406 herë1367 herë1
Mimoza Mustafa > I lindur të më lëndosh13/07/20063.82 MB197 herë1181 herë0
Mimoza Mustafa > Vetëm një magji13/07/20063.91 MB511 herë1177 herë1
Mimoza Mustafa > Mu m`len me faj13/07/20065.51 MB403 herë2107 herë4
Mimoza Mustafa > Mbretreshë e dhembjes13/07/20063.55 MB261 herë1246 herë1
Mimoza Mustafa > E para e Haremit13/07/20064.06 MB573 herë1444 herë1
Mimoza Mustafa > Lule mimoze (Me Shkumbimin)13/07/20063.13 MB901 herë2600 herë6
Mimoza Mustafa > 3 ditë si 3000 vjet (Me Shkumbimin)13/07/20065.04 MB394 herë2096 herë4

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!