AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > T > Trix

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Trix > Ndoshta jeta na bashkon02/09/20104.61 MB1167 herë865 herë0
Trix > Xhavit Avdyli - Kenge per Pavaresine28/03/20085.48 MB441 herë1580 herë1
Trix > Në dhomën time21/02/20073.92 MB738 herë3595 herë2
Trix > Perendesha27/08/20063.84 MB555 herë3023 herë1
Trix > Me e mira27/08/20063.26 MB548 herë2723 herë0
Trix > Lulja ime27/08/20064.21 MB696 herë3804 herë1
Trix > Princesha27/08/20064.37 MB479 herë2406 herë0
Trix > Eja e dashur27/08/20063.85 MB581 herë4271 herë1
Trix > Me degjo (feat Osman Shehu)27/08/20063.18 MB571 herë3111 herë12
Trix > Zeshkanja13/07/20064.66 MB892 herë4436 herë3
Trix > U tretën ëndrat13/07/20064.39 MB797 herë6605 herë4
Trix > Ti vlen për mua13/07/20063.88 MB470 herë2301 herë1
Trix > Të mbuloft reja13/07/20063.59 MB568 herë3833 herë0
Trix > Të kërkoj13/07/20065.15 MB630 herë2534 herë1
Trix > Qaj për ty13/07/20064.35 MB679 herë3528 herë2
Trix > Për ty Neta13/07/20064.01 MB469 herë2117 herë1
Trix > Mos ma the zemrën13/07/20064.24 MB559 herë2837 herë0
Trix > Më dashuro13/07/20063.18 MB535 herë2353 herë0
Trix > Më beso se të kam dashur13/07/20063.74 MB655 herë5515 herë9
Trix > Kurrora digjet në zjarrë13/07/20064.31 MB398 herë1744 herë0
Trix > Emrin tënd e mban vegimi13/07/20063.38 MB485 herë2279 herë1
Trix > E di fortë mirë13/07/20063.47 MB445 herë2108 herë1
Trix > Do të jem me ty13/07/20065.16 MB457 herë2165 herë0
Trix > Dashurija në qershorë13/07/20065.09 MB563 herë3302 herë2
Trix > Buzë liqenit13/07/20065.27 MB606 herë2895 herë1
Trix > Baladë për mikun13/07/20064.93 MB519 herë2425 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!