AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > X > Xhemil Saliu

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Xhemil Saliu > Dashuro moj qik08/05/20133.76 MB122 herë29 herë0
Xhemil Saliu > Du me të marr08/05/20133.74 MB107 herë29 herë0
Xhemil Saliu > Ishe feju me tjetër08/05/20133.25 MB118 herë37 herë0
Xhemil Saliu > Luj luj Kosovare08/05/20133.08 MB136 herë27 herë0
Xhemil Saliu > Xhema Sadria09/07/20063.57 MB269 herë2246 herë1
Xhemil Saliu > Unaza me mbet09/07/20062.84 MB400 herë4096 herë11
Xhemil Saliu > Sonte cike e ke tepru09/07/20063.50 MB223 herë2268 herë0
Xhemil Saliu > Si te jetoj pa ty09/07/20063.08 MB278 herë3065 herë2
Xhemil Saliu > Pyete, pyete zemren09/07/20063.20 MB226 herë2503 herë1
Xhemil Saliu > Ne martesen tende09/07/20063.94 MB248 herë3778 herë8
Xhemil Saliu > Kush je oj zemer09/07/20063.41 MB237 herë2371 herë2
Xhemil Saliu > Hajde shpirti jem09/07/20063.02 MB217 herë2411 herë0
Xhemil Saliu > Gurgeti i mallkuar09/07/20064.24 MB239 herë3329 herë2
Xhemil Saliu > Fjalet e rrejshme09/07/20063.56 MB179 herë2139 herë2
Xhemil Saliu > Do ta kallim09/07/20063.47 MB250 herë2812 herë0
Xhemil Saliu > Dasma sonte ja fillon09/07/20063.56 MB263 herë3440 herë1
Xhemil Saliu > Cdokush te don per interes09/07/20063.86 MB219 herë4746 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!