AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Selajdin Miftari

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Selajdin Miftari > Amaneti i Qamilit të vogël14/05/20135.60 MB75 herë16 herë0
Selajdin Miftari > Më agoj dita14/05/20134.33 MB52 herë18 herë0
Selajdin Miftari > Mos u largo14/05/20135.24 MB112 herë34 herë0
Selajdin Miftari > Për ju që doni këngën shqipe14/05/20132.93 MB94 herë23 herë0
Selajdin Miftari > Po të përbej në bukurin tande14/05/20133.56 MB93 herë25 herë0
Selajdin Miftari > Shiko veten djal14/05/20135.13 MB125 herë22 herë0
Selajdin Miftari > Haraçinës21/04/20104.44 MB326 herë119 herë0
Selajdin Miftari > Sot po martohet06/09/20076.73 MB269 herë1021 herë2
Selajdin Miftari > Potpuri06/09/200711.27 MB357 herë719 herë7
Selajdin Miftari > Po na merr vallja hjeshin06/09/20074.42 MB165 herë392 herë1
Selajdin Miftari > Me nje darsem te nje zotnise06/09/20075.67 MB236 herë756 herë0
Selajdin Miftari > Vallzon Shkupi, Prishtina, Tirana06/07/20064.25 MB190 herë888 herë1
Selajdin Miftari > Severxhan06/07/20063.55 MB207 herë787 herë2
Selajdin Miftari > Matura06/07/20064.93 MB92 herë634 herë1
Selajdin Miftari > Lujma, lujma doren06/07/20065.56 MB183 herë798 herë0
Selajdin Miftari > Horoskopi06/07/20062.98 MB88 herë493 herë3
Selajdin Miftari > Gurbeti06/07/20064.14 MB218 herë1032 herë0
Selajdin Miftari > Ere karajfili06/07/20062.77 MB203 herë722 herë1
Selajdin Miftari > Emrin tend se shkruj as ne ditar06/07/20064.98 MB149 herë778 herë1
Selajdin Miftari > Diskoteka06/07/20065.65 MB109 herë629 herë0
Selajdin Miftari > Dasma06/07/20065.04 MB147 herë792 herë0
Selajdin Miftari > Bukuri te shof me sy06/07/20064.08 MB230 herë1496 herë3
Selajdin Miftari > Bukurija06/07/20063.67 MB166 herë712 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!