AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Mera Zymeri

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Mera Zymeri > Ora e historisë19/09/20125.13 MB218 herë152 herë0
Mera Zymeri > Hajde mori nuse31/07/20123.60 MB185 herë73 herë0
Mera Zymeri > We like it29/07/20125.53 MB133 herë162 herë0
Mera Zymeri > Të dua22/06/20113.52 MB467 herë208 herë0
Mera Zymeri > Qika të reja22/06/20113.69 MB498 herë185 herë0
Mera Zymeri > Përhajr22/06/20116.02 MB272 herë130 herë0
Mera Zymeri > Nuk janë krejt gishtat njësoj22/06/20113.31 MB257 herë102 herë0
Mera Zymeri > Në jetën time22/06/20113.63 MB248 herë78 herë0
Mera Zymeri > Dy poteza22/06/20113.30 MB218 herë64 herë0
Mera Zymeri > Ani, ani22/06/20113.31 MB362 herë199 herë0
Mera Zymeri > DJ Neti - Jackpot - Remix21/06/20114.39 MB223 herë79 herë0
Mera Zymeri > Jackpot14/06/20113.97 MB291 herë205 herë0
Mera Zymeri > Chill baby05/08/20102.84 MB396 herë167 herë1
Mera Zymeri > Dashuri, dashuri05/08/20103.35 MB468 herë205 herë0
Mera Zymeri > Dashuri e fshehtë05/08/20102.99 MB326 herë153 herë0
Mera Zymeri > Dasmë të madhe kem fillu05/08/20103.79 MB436 herë159 herë0
Mera Zymeri > Hajde djem, e hajde qika05/08/20103.47 MB446 herë188 herë0
Mera Zymeri > Loqka jem05/08/20103.63 MB383 herë132 herë0
Mera Zymeri > Luj me def05/08/20104.48 MB520 herë209 herë0
Mera Zymeri > Shah mat05/08/20102.84 MB292 herë76 herë0
Mera Zymeri > Pavarsia28/03/20084.95 MB313 herë1901 herë11
Mera Zymeri > Vallja e rinis 200706/08/20072.71 MB429 herë2886 herë1
Mera Zymeri > Ska rendesi 200706/08/20072.66 MB231 herë1156 herë3
Mera Zymeri > Qika e haxhise 200706/08/20072.75 MB283 herë1532 herë2
Mera Zymeri > Pritna baba e lules 200706/08/20073.20 MB297 herë1177 herë2
Mera Zymeri > Po na vikan krushqit 200706/08/20072.19 MB312 herë1245 herë5
Mera Zymeri > Oj ti qike 200706/08/20073.22 MB281 herë1023 herë2
Mera Zymeri > Oj lule pejane 200706/08/20071.82 MB279 herë976 herë2
Mera Zymeri > Luje vallen 200706/08/20072.56 MB250 herë1120 herë1
Mera Zymeri > Luje belin 200706/08/20073.20 MB258 herë849 herë1
Mera Zymeri > Kjo unaze 200706/08/20073.07 MB318 herë1216 herë3
Mera Zymeri > Kjo bela 200706/08/20073.16 MB233 herë1382 herë4
Mera Zymeri > Ke ka zogu qe po qan 200706/08/20073.26 MB340 herë961 herë0
Mera Zymeri > Hajde qika kceni 200706/08/20073.60 MB314 herë1173 herë5
Mera Zymeri > Gurbetqari 200706/08/20073.81 MB312 herë1314 herë2
Mera Zymeri > Filxhani i kafes 200706/08/20072.64 MB242 herë598 herë0
Mera Zymeri > Vallja e pare 200706/08/20072.52 MB308 herë859 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!