AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Sabiani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Sabiani > Lotët I fsheh12/07/20133.27 MB155 herë44 herë0
Sabiani > Së bashku me Sali Berishën24/10/20123.83 MB210 herë95 herë0
Sabiani > Jo nuk të besoj19/11/20077.96 MB323 herë912 herë1
Sabiani > Shko tani06/09/2007841.35 KB288 herë827 herë2
Sabiani > Loti per nenen06/09/20071.10 MB397 herë811 herë4
Sabiani > Je e bukur moj shejtane06/09/20071.03 MB361 herë645 herë4
Sabiani > Imagjinata06/09/20071.02 MB278 herë458 herë4
Sabiani > Hej, hej06/09/2007734.62 KB243 herë488 herë0
Sabiani > Hajde, hajde06/09/2007779.00 KB260 herë448 herë2
Sabiani > Më thuaj të dua (Me Katy - Shqip)13/07/20061.85 MB386 herë2255 herë1
Sabiani > Më thuaj të dua (Me Katy - Shqip/Bullgarisht)13/07/20063.69 MB379 herë2221 herë6
Sabiani > Më mungon13/07/20061.65 MB273 herë953 herë0
Sabiani > Zemra ime13/07/20061.71 MB468 herë1046 herë2
Sabiani > Tullaci13/07/20062.01 MB295 herë975 herë0
Sabiani > Falmë, falmë13/07/20061.63 MB250 herë993 herë0
Sabiani > Binjaket13/07/20062.07 MB508 herë1781 herë2
Sabiani > Je e embel si shega06/07/20065.17 MB273 herë1559 herë1
Sabiani > Ik Ore Djal (Me Cilijeten)28/06/20065.92 MB484 herë1880 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!