AudioQendra.com
English / Shqip
Search
Albums: All / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Home > Albums > T > Tjera

Share @ Facebook  Share @ Twitter  Bookmark it  Send to a friend
 Name of the songPublishedSizeListenedDownloadedComments
Tjera > Bardha - Tallava20/07/20134.68 MB147 times40 times0
Tjera > Xhide Morina - Tallava20/07/20135.37 MB102 times41 times0
Tjera > Endrit Duraku - Tallava20/07/20136.88 MB124 times25 times0
Tjera > Genci Thaqi - Tallava20/07/20137.49 MB88 times27 times0
Tjera > Ernim Ibrahimi - Tallava20/07/20135.60 MB171 times33 times0
Tjera > Vëllezrit Qukovci - Tallava20/07/20137.29 MB195 times31 times0
Tjera > Motrat Hajzeri - Tallava20/07/20134.72 MB343 times72 times0
Tjera > Meti Maloku - Tallava20/07/20137.64 MB305 times71 times0
Tjera > Princ Valentino Corleone - Absolut25/10/20124.83 MB158 times142 times0
Tjera > Sabina Dana - Motivi je ti03/08/20113.68 MB168 times70 times0
Tjera > Beatrix Ramosaj - E dua beat-in07/07/20112.86 MB150 times53 times0
Tjera > Beatrix Ramosaj - Let me love you06/07/20113.26 MB110 times47 times0
Tjera > Evi Reci - Dhe jemi të dy22/06/20113.72 MB110 times52 times0
Tjera > Ester Hoxha dhe Noizy - Të urrej se të dua22/06/20113.22 MB164 times130 times0
Tjera > Potpuri këngësh me yjet - II04/06/201113.96 MB354 times136 times0
Tjera > Potpuri këngësh me yjet - I04/06/201114.02 MB309 times121 times0
Tjera > Vëllezërit Sejdiu - Moj e mira flokët me kanë22/03/20112.66 MB312 times112 times0
Tjera > Njishi - Tetova12/02/20119.97 MB269 times58 times0
Tjera > Ergys Estrefi n Illyrian Band - Dance ep Illyrian23/01/20116.46 MB107 times15 times0
Tjera > Lyric Master - Darka23/01/20112.45 MB151 times78 times4
Tjera > Gëzim Nika - O sa mir që jam shqiptar10/09/20103.20 MB470 times338 times0
Tjera > Viki - Dilema07/07/20102.87 MB158 times50 times0
Tjera > Xhavit Avdyli - Herë dritë herë terr07/07/20102.98 MB161 times37 times0
Tjera > Zina - Bardhë e zi07/07/20102.99 MB138 times25 times0
Tjera > Xhema - Gjithmonë07/07/20103.56 MB160 times23 times0
Tjera > V.I.R Clan - Loti i dashurisë07/07/20102.95 MB136 times24 times0
Tjera > Silva Brahimi - Shijo jetën07/07/20103.06 MB145 times25 times0
Tjera > Rita - Mos ma fshij unazën07/07/20102.80 MB174 times45 times0
Tjera > Premtimi - Para meje07/07/20103.33 MB117 times17 times0
Tjera > Monda - Veq i imi07/07/20102.77 MB153 times43 times0
Tjera > Liridona Jaha - Ke ndryshuar07/07/20102.92 MB121 times20 times0
Tjera > Keti - Kur zemra ndalet07/07/20103.06 MB134 times22 times0
Tjera > Arbnora - Mjaft kam pritur07/07/20103.15 MB128 times24 times0
Tjera > Flori - Durt nalt21/06/20103.73 MB216 times74 times1
Tjera > Arben feat Flori - Without You19/06/20104.39 MB165 times58 times0
Tjera > Kaltrina Molliqaj - Shiu që bjen25/05/20103.29 MB162 times44 times0
Tjera > Adelina Ahmeti - I kujtoj une26/04/20105.80 MB180 times36 times0
Tjera > Rrufeja ft Fitorja - Ai me ben17/08/20083.63 MB124 times619 times0
Tjera > Ardian - Fshij lotet moj nene17/08/20083.34 MB151 times874 times1
Tjera > Ylker Baliu - Kujtimet sjan shuar17/08/20083.14 MB132 times503 times7
Tjera > Ylker Baliu - Vuaj per ty17/08/20084.26 MB121 times794 times7
Tjera > Luan Durmishi - Vetem per nje nate29/07/20084.57 MB130 times437 times5
Tjera > Blerim Jakupi - Per Ty29/07/20083.83 MB131 times372 times0
Tjera > Shota Baraliu - Nuk di qka don29/07/20083.67 MB143 times328 times3
Tjera > San Petro - Ne Plazh28/07/20084.32 MB98 times319 times1
Tjera > Crazy Girl - Per nje moment28/07/20083.00 MB138 times255 times0
Tjera > Rasim Sopi - Maturant21/05/20083.72 MB141 times827 times2
Tjera > Teuta Shabani - Ti nuk dashurohesh29/03/20082.69 MB135 times1651 times1
Tjera > Shpresa - Kur ty ste kam29/03/20082.95 MB121 times1520 times3
Tjera > Halime Mani - Ty kur nuk te kam29/03/20083.48 MB122 times976 times16
Tjera > Arber Elezi - Pse ty te doja29/03/20083.08 MB123 times1204 times10
Tjera > Era feat Elvira - Choko Sexy29/03/20083.57 MB117 times730 times1
Tjera > Besniku - Mihane24/01/20083.26 MB173 times1658 times1
Tjera > Saran Kalaveshi - U hargju dashuria11/01/20085.37 MB112 times899 times2
Tjera > Red Spot - Pse te dua11/01/20084.35 MB152 times1174 times43
Tjera > Lina - Mke premtu11/01/20084.69 MB109 times953 times8
Tjera > Elvana Sadriu - Kthehu prap11/01/20084.65 MB151 times1007 times8
Tjera > Linda Drenovci - Digjem11/01/20083.71 MB129 times857 times6
Tjera > Mimoza Asllani - Hape zemren time11/01/20083.03 MB120 times638 times5
Tjera > Shemi - Kthehem sot e kthehem neser11/01/20083.89 MB136 times1026 times2
Tjera > Juled Beqiri - Mundohem te ta fal11/01/20083.93 MB109 times2809 times142
Tjera > Korab Jetishi - Xhepi02/01/20083.16 MB155 times3798 times64
Tjera > Irena - Flas02/01/20083.12 MB106 times633 times0
Tjera > Arbresha Hajdari - Per ty02/01/20088.03 MB132 times817 times46
Tjera > Rati - Qeleshja02/01/20083.43 MB123 times445 times3
Tjera > Bardhyl Spahija - Napoloni02/01/20089.68 MB170 times646 times1
Tjera > Lina - Me ke pas thane30/12/20073.06 MB111 times890 times4
Tjera > Agron Miftari - Prej sabahit30/12/20073.44 MB136 times582 times1
Tjera > Violeta Demaj - Syte e zi30/12/20074.73 MB188 times638 times22
Tjera > Violet Demaj - Ti po shkone30/12/20073.79 MB126 times414 times11
Tjera > Ismet Peja - Gazel30/12/20076.90 MB171 times917 times1
Tjera > Gentian Gojani - Syzeza30/12/20074.76 MB164 times483 times30
Tjera > Mimoza - Cka kam ne zemer27/12/20072.84 MB128 times791 times1
Tjera > Luljeta - Oh sa te dua27/12/20073.68 MB139 times603 times3
Tjera > Emine - E kam nje halle27/12/20073.65 MB144 times703 times2
Tjera > Linda - Bandilli27/12/20074.88 MB114 times312 times0
Tjera > Zaim Hasrama - Jalla Shofer23/12/20074.41 MB181 times1375 times2
Tjera > Motrat Haziri - Dashuria23/12/20073.22 MB131 times830 times0
Tjera > Motrat Haziri - Ah dashni, dashni e rende23/12/20072.84 MB141 times824 times1
Tjera > Mirsad Shabani - Rmx Popullore23/12/20074.06 MB148 times718 times0
Tjera > Adelina, Fatoni feat Dashi - Te blini23/12/20072.84 MB113 times555 times0
Tjera > Vjollca - Nje moment11/12/20072.54 MB136 times1300 times8
Tjera > Vjollca - Krejt i kam11/12/20073.11 MB113 times1350 times3
Tjera > Vellezerit Abazi - Isha ne vetmi07/12/20075.94 MB268 times2876 times67
Tjera > Valbona Ostreni - Mike Mediatike19/11/20074.24 MB119 times2804 times25
Tjera > Samanta Karavella - Iluzion19/11/20075.30 MB150 times1463 times11
Tjera > Mateus Froko - Pran zemres me ke19/11/20074.20 MB106 times635 times2
Tjera > Master Bass 25 - Kam stres19/11/20074.88 MB110 times796 times6
Tjera > Joana - Me Mungon19/11/20075.13 MB138 times1869 times54
Tjera > Erga Halilaj - Pa Kthim19/11/20075.48 MB147 times639 times3
Tjera > Burn - Nuk ja vlen19/11/20074.86 MB111 times1299 times20
Tjera > Xhuliana - Dhe sa kohe19/11/20074.42 MB110 times433 times4
Tjera > Vitmar Basha - Akoma tona19/11/20075.24 MB99 times472 times1
Tjera > Vini - Endrat nuk kan fund19/11/20075.57 MB114 times578 times5
Tjera > Valon Shehu - Mi mbyll syte19/11/20075.82 MB128 times629 times10
Tjera > Shapsa dhe Big Basta - Erdhi koha19/11/20074.55 MB113 times489 times1
Tjera > Lena - Plazhi i kujtimeve19/11/20074.58 MB124 times446 times7
Tjera > Jetmir Hyseni - Princesh e Kafeteris19/11/20074.90 MB164 times690 times65
Tjera > Grupi 02 90 - Jena19/11/20074.72 MB127 times538 times3
Tjera > Eresira Jetes - Energy19/11/20073.78 MB101 times312 times0
Tjera > Energy Band - Hajde me mu nji nate19/11/20075.23 MB159 times1139 times6
Tjera > Emi Reci - Zjarr i haruar19/11/20075.42 MB110 times498 times4
Tjera > Djemt e Detit - Ne Udhekryq19/11/20076.61 MB129 times752 times4
Tjera > Ana Cakuli - U sherova19/11/20074.53 MB108 times1014 times18
Tjera > Vedat Ademi - Mall qe djeg30/10/20075.00 MB154 times913 times1
Tjera > Seldi - Goc Trendi30/10/20076.17 MB209 times680 times7
Tjera > Noisi - Vec per ty30/10/20072.86 MB120 times612 times4
Tjera > Marsida S dhe Arber A - Hapa dashurie30/10/20074.47 MB103 times696 times3
Tjera > Jorida Zaimi - Ti dikur si nje zot30/10/20075.16 MB103 times377 times1
Tjera > Hermens - Ndijej30/10/20076.07 MB98 times281 times0
Tjera > GilanG dhe B2N - WOW30/10/20073.38 MB101 times628 times2
Tjera > Emi Bogdo - E shkuara shkon30/10/20076.34 MB103 times492 times5
Tjera > Dorina Muceku - Sdua30/10/20075.33 MB127 times346 times1
Tjera > Celbaniks - Dua te dal dhe te kthehem prap30/10/20075.20 MB96 times307 times0
Tjera > Blerina Matraku - U tha30/10/20075.22 MB117 times473 times6
Tjera > Anjeza Qosa - Dimension30/10/20073.12 MB101 times381 times2
Tjera > Ani Cuedari - Ste Ndijej30/10/20074.97 MB113 times327 times4
Tjera > Alb Magji - Baby30/10/20075.38 MB166 times809 times2
Tjera > Simon Dedvukaj - Ndahet Zemra Ne dy Pjese30/10/20073.97 MB136 times389 times0
Tjera > Erkan Kumanova - Ku ti Gjej30/10/20074.23 MB117 times288 times0
Tjera > BB Poqi Armadillo - Me mungon30/10/20074.64 MB102 times313 times3
Tjera > Anjeza ft Niku - Ti sdite30/10/20073.73 MB123 times1515 times16
Tjera > Noli - Me Tremb26/10/20074.44 MB98 times109 times0
Tjera > Kino - Kthehu Loti im26/10/20073.05 MB171 times212 times0
Tjera > Joana - Zemren Ndeze26/10/20072.91 MB172 times1035 times9
Tjera > Nimon Mushkolaj - Varferia 200706/08/20074.36 MB107 times283 times2
Tjera > Danger ft Ab-MC - Sonte jemi bashke 200706/08/20075.71 MB104 times272 times0
Tjera > Anila Lilaj - Te dua ty 200706/08/20074.26 MB152 times697 times2
Tjera > Njomza Kallaba - Ren per mua 200706/08/20073.24 MB106 times242 times48
Tjera > Aurora Halabaku - Harroma Emrin 200721/07/20073.51 MB126 times1658 times32
Tjera > Liridona Sinani - Dua te jesh me mua 200721/07/20075.41 MB123 times753 times14
Tjera > Corona - Dy lot pikojn 200727/06/20072.75 MB159 times625 times2
Tjera > BigToni - Vera 200727/06/20073.24 MB93 times176 times0
Tjera > Ariana - Ku je ti 200727/06/20073.19 MB112 times233 times0
Tjera > Arban dhe Alko Top M - Bukuroshe 200727/06/20073.22 MB100 times234 times2
Tjera > Adrijana - Ti nuk je për mu 200727/06/20072.87 MB98 times244 times2
Tjera > Behare Shala - Ne tren per Perzeren26/06/20072.36 MB363 times1535 times6
Tjera > Ariana - Prototip19/06/20072.79 MB105 times852 times1
Tjera > Sylvan - S`duhet te jet e veshtire18/06/20074.38 MB94 times139 times0
Tjera > Super Nova - S`dua te tjere18/06/20073.91 MB112 times189 times1
Tjera > Rona Nishliu - Eja18/06/20072.75 MB111 times252 times0
Tjera > Qelbanik - Te pa arsyeshem18/06/20073.51 MB97 times126 times0
Tjera > Ngroba - Vetem syt e tu18/06/20073.37 MB107 times402 times2
Tjera > Koha - Kur djalli dashuron nje engjell18/06/20073.29 MB140 times358 times4
Tjera > Hana - Endrat nuk ndalen kurr18/06/20073.12 MB104 times237 times0
Tjera > Genti - Historia e pingpongut18/06/20074.51 MB104 times221 times1
Tjera > Evis Tenko - Kercimi i dashuris18/06/20073.52 MB100 times148 times0
Tjera > Evis Mula - Te pres dhe bora bie18/06/20073.79 MB109 times218 times0
Tjera > Dynamic Style - Tekanjoze RmX18/06/20072.58 MB101 times181 times1
Tjera > Don Enio ft. Enxhi - Limonata18/06/20072.97 MB113 times273 times2
Tjera > Burn ft. Big Busta - Restart18/06/20073.85 MB102 times257 times0
Tjera > Agim Prodani - Kolazh08/03/20074.76 MB161 times2052 times1
Tjera > Sajmir Braho - Dua me shume Shqiperine07/03/20073.79 MB157 times1039 times5
Tjera > Qemal Kertusha me vajzat - Kolazh07/03/20074.26 MB160 times809 times1
Tjera > Kujtim Prodani - E dua vendin tim07/03/20074.03 MB121 times678 times0
Tjera > Aferdita Zonja me djemtë - Kolazh07/03/20074.15 MB153 times5774 times3
Tjera > Sajmir Braho - Mire se vjen pranvere07/03/20073.22 MB114 times519 times1
Tjera > Kujtim Prodani - Ne jemi tre07/03/20073.00 MB175 times561 times2
Tjera > Aleksander Lalo - Kolazh07/03/20073.39 MB160 times995 times0
Tjera > Sajmir Braho - Dashuria07/03/20073.33 MB129 times647 times0
Tjera > Myfarete Laze - Kolazh07/03/20075.43 MB144 times704 times0
Tjera > Kujtim Prodani - Shoket07/03/20072.96 MB111 times514 times0
Tjera > Sajmir Braho - Gezimin njerezve t`ua shtojme07/03/20072.85 MB106 times376 times0
Tjera > Kujtim Prodani - Kenga e marinarit07/03/20074.09 MB178 times706 times3
Tjera > Sajmir Braho - Syt e tu07/03/20072.05 MB128 times824 times0
Tjera > Kujtim Prodani - Bardhesi07/03/20073.04 MB119 times515 times4
Tjera > Anita Take - Ne mes gushes ke nje pike07/03/20071.65 MB163 times955 times1
Tjera > Dr Nono - Si Me Pare21/02/20075.09 MB172 times2161 times8
Tjera > Burhan Halili - Haroi21/02/20073.62 MB124 times2382 times2
Tjera > Mimoza Paraveli - Haroje21/02/20074.01 MB142 times1847 times5
Tjera > Burhan Halili - Kutimet e Jetes21/02/20073.36 MB112 times2847 times0
Tjera > Selajdin Beqiri - Halima21/02/20072.87 MB450 times1359 times0
Tjera > Hareja - Nuk eshte ashtu21/02/20073.51 MB546 times2821 times5
Tjera > Ermal Mamaqi - Let`s love16/02/20072.46 MB131 times312 times1
Tjera > Resmije Kida - A e din sa shume t`kam dashtë28/01/20075.79 MB195 times1578 times31
Tjera > Zinxhirt - Fuck Serbs20/01/20074.89 MB121 times1175 times1
Tjera > Naim Abazi - O hajde hajde20/01/20073.31 MB206 times1380 times9
Tjera > Lora - Jena Motra20/01/20072.35 MB144 times1214 times2
Tjera > Kthjellu - Ky Ankth20/01/20073.92 MB117 times411 times0
Tjera > Kema - Nuk jetoj me ne qytet20/01/20072.58 MB106 times376 times0
Tjera > I.R - Ti krejt po i kall20/01/20074.32 MB105 times542 times0
Tjera > Halime Mani - Do te lutem pa pushim20/01/20073.42 MB147 times574 times36
Tjera > Grupi Tung - Zemra ne dysh20/01/20072.75 MB122 times483 times0
Tjera > F Tim ft Az-M - Krejt i kallem20/01/20072.07 MB108 times647 times0
Tjera > Besimi - Per inati tem20/01/20073.35 MB108 times655 times2
Tjera > Vet me the te dua20/01/20073.72 MB162 times2503 times4
Tjera > Potpuri - Jena Gezu20/01/20076.23 MB145 times967 times0
Tjera > Bani & Crazy Girl - Te Dua20/01/20073.13 MB136 times1677 times1
Tjera > Valamala - Përallë me tupan20/01/20072.96 MB125 times889 times15
Tjera > Tung - Dilema20/01/20073.51 MB93 times401 times0
Tjera > Emine Hasimi - Dada eshte e bute25/12/20063.58 MB147 times2188 times4
Tjera > Zana Paloja - Kthehu përsëri25/12/20063.06 MB162 times1222 times14
Tjera > Teuta Gerbovci - Kodi i zemres25/12/20063.62 MB210 times1147 times3
Tjera > Emine Hasimi - Midis Ballit25/12/20063.77 MB125 times1148 times4
Tjera > Coast 2 Coast - Bajram Curri25/12/20063.74 MB112 times1910 times1
Tjera > Misterioz - Studentja25/12/20063.27 MB121 times1145 times1
Tjera > Ekrem Gjata - Shqipetare25/12/20063.94 MB112 times1484 times1
Tjera > Valon ft Brahimi - Mos me provoko25/12/20063.08 MB105 times923 times0
Tjera > WNC - Se K`si je ti25/12/20063.45 MB122 times1489 times1
Tjera > Eliminimi - Luje Qike25/12/20063.28 MB139 times1271 times0
Tjera > Prenton Voka - Bombonce25/12/20063.55 MB99 times716 times0
Tjera > Nazmije Dashulovci - Per ty rrah ty kjo zemra ime25/12/20063.74 MB106 times845 times0
Tjera > Visar Peja - Shoqëria e vjetër25/12/20063.28 MB118 times759 times0
Tjera > Prishtina dhe Tini - Dadushe25/12/20062.81 MB128 times937 times6
Tjera > Ymer Bajrami - Mos e helmo ti dashurine25/12/20063.94 MB180 times1236 times4
Tjera > Irena - Mysafir qëllova25/12/20063.08 MB100 times676 times0
Tjera > Visar Peja - Bardh e zi25/12/20063.47 MB125 times688 times1
Tjera > Prishtina dhe Tini - Kalle kalle25/12/20065.23 MB139 times1215 times5
Tjera > Corona - Potpuri25/12/20069.31 MB225 times1544 times0
Tjera > Sejdi Sejdiu - Në këto vende25/12/20063.06 MB102 times929 times2
Tjera > Vellezerit Krasniqi - Shoke te dashtun25/12/20063.23 MB161 times2585 times2
Tjera > Valmir Delija - Qike, Qike21/12/20063.44 MB193 times2731 times3
Tjera > Murat Gjoniku - Vallezojme Se Bashku21/12/20063.83 MB208 times1705 times0
Tjera > Duo Tropicana - Te Pa Fatet21/12/20063.65 MB110 times1162 times0
Tjera > Halil Bilalli - Vajzë e bukur21/12/20063.95 MB196 times2167 times9
Tjera > Roy - Femer e Nxeht20/12/20064.04 MB116 times307 times0
Tjera > Rona - Shenja20/12/20063.41 MB118 times913 times2
Tjera > Mili - Loja mbaroi20/12/20063.26 MB112 times263 times1
Tjera > Jani Meda - Vetem nje her20/12/20063.13 MB114 times356 times1
Tjera > Besiana Kertusha - Dhe mbetet nje Imazh20/12/20063.66 MB185 times297 times0
Tjera > Gjyksi - Shkupi15/09/20065.44 MB119 times1778 times4
Tjera > Koktell05/08/20063.01 MB126 times2104 times0
Tjera > Alberti - Të du, s`të du05/08/20063.23 MB106 times1199 times0
Tjera > Buli Gong - Gostivar f**king city05/08/20062.99 MB125 times1148 times1
Tjera > Anjeza, Niku dhe 2die4 - Më ngadal05/08/20063.44 MB136 times1765 times3
Tjera > Motrat Kryeziu - Nje bahce me portokalle20/07/20063.01 MB208 times2270 times1
Tjera > Hysni Klinaku - S`pytka shpirti20/07/20064.27 MB179 times1937 times4
Tjera > Xhema - Eh Mori Lulije11/07/20063.51 MB153 times2729 times0
Tjera > Nezir Voka - Lumja Nana11/07/20063.31 MB200 times2834 times7
Tjera > Liza Vllashi - Shamia E Beqarit11/07/20063.36 MB172 times2430 times0
Tjera > Amet Limani - Se Pari Here11/07/20063.50 MB125 times2198 times2
Tjera > Amet Limani - Dasma E Nipit Sot Ka Fillu11/07/20065.39 MB205 times4213 times3

© 2007-2010 We are not affiliated with any of the media files here.
All media files are sended by singers/groups or their producers for pomotional purposes only.
online users!