AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Artiola Toska

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Artiola Toska > Sheqer31/01/20133.68 MB343 herë107 herë0
Artiola Toska > Goc Tirone jam03/08/20113.95 MB911 herë712 herë0
Artiola Toska > The Dreams - Hajde05/08/20104.25 MB1125 herë470 herë0
Artiola Toska > Ah moj nene02/01/20083.12 MB574 herë2979 herë2
Artiola Toska > Qohen rosat 200721/07/20076.15 MB494 herë847 herë0
Artiola Toska > Duje vjehrren krejt si nanen 200721/07/20073.25 MB579 herë1296 herë2
Artiola Toska > Mos u lodh kot20/12/20063.13 MB501 herë1247 herë0
Artiola Toska > Larg syve larg zemres20/12/20064.21 MB477 herë1557 herë1
Artiola Toska > Vehtes nuk ja fal25/10/20065.42 MB432 herë1792 herë1
Artiola Toska > Ruju goce25/10/20065.61 MB399 herë1191 herë0
Artiola Toska > Njof dy çuna sevdali25/10/20065.80 MB402 herë1331 herë0
Artiola Toska > Nji filxhon u bo sebep25/10/20064.88 MB370 herë1281 herë0
Artiola Toska > Kur vjen dita djell25/10/20064.43 MB332 herë1151 herë1
Artiola Toska > Kenge dasme25/10/20064.60 MB604 herë2683 herë1
Artiola Toska > Jalla, jalla ç`osht kjo jeta25/10/20067.57 MB413 herë1843 herë0
Artiola Toska > Halli nuk i ngjaka hallit25/10/20065.03 MB350 herë1538 herë0
Artiola Toska > Cohen rosat25/10/20064.79 MB335 herë3134 herë1
Artiola Toska > Sa pa fat28/06/20064.60 MB502 herë3360 herë6
Artiola Toska > Një unazë28/06/20063.85 MB470 herë2811 herë2
Artiola Toska > Vjerra28/06/20064.94 MB380 herë2463 herë4
Artiola Toska > Harxhoje Paren28/06/20065.38 MB397 herë2570 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!