AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Marigona

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Marigona > Pse asnjë fjalë s`më thua20/01/20073.33 MB396 herë858 herë0
Marigona > Tash shko - Sonte (Remix)21/12/20063.83 MB385 herë2305 herë4
Marigona > Ta gjen mami nje sheik21/12/20063.45 MB299 herë1251 herë5
Marigona > Sonte21/12/20064.37 MB494 herë2735 herë3
Marigona > Ska hajgare21/12/20063.55 MB385 herë2096 herë18
Marigona > Procredit Funk21/12/20063.70 MB170 herë446 herë0
Marigona > Nuk e di21/12/20063.10 MB385 herë1039 herë2
Marigona > Nese do te me afrohesh21/12/20063.18 MB430 herë865 herë0
Marigona > Me plase21/12/20063.76 MB435 herë2434 herë4
Marigona > Kur vdekja thret21/12/20061.45 MB257 herë1207 herë0
Marigona > Gurbeti21/12/20064.44 MB334 herë1820 herë11
Marigona > Fshatarja ime21/12/20063.15 MB322 herë885 herë0
Marigona > Dua duart21/12/20063.20 MB176 herë522 herë0
Marigona > Dea21/12/20063.34 MB183 herë765 herë1
Marigona > Dashni me brina21/12/20063.36 MB225 herë1131 herë3
Marigona > Bardh apo zi21/12/20061.63 MB178 herë660 herë0
Marigona > Ajshe21/12/20063.19 MB350 herë1345 herë1
Marigona > Ne mes nesh (Me Anjezen)21/12/20063.63 MB405 herë1430 herë1
Marigona > Ah sa Keq28/06/20063.22 MB287 herë2407 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!