AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > F > Ferit Abdiu

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Ferit Abdiu > Ti e di se jam i vetem07/12/20072.52 MB260 herë769 herë0
Ferit Abdiu > Te lutem e dashur07/12/20072.69 MB210 herë523 herë0
Ferit Abdiu > Te ik prej saj07/12/20073.53 MB130 herë213 herë0
Ferit Abdiu > Te duhen07/12/20073.10 MB105 herë149 herë0
Ferit Abdiu > Shqiptares07/12/20073.05 MB138 herë254 herë0
Ferit Abdiu > Shpresa ime07/12/20072.38 MB151 herë194 herë2
Ferit Abdiu > Rruget e pa fundme07/12/20073.22 MB111 herë206 herë0
Ferit Abdiu > Qan zanbaku07/12/20073.97 MB97 herë152 herë0
Ferit Abdiu > Pse te ulem e te qaj07/12/20072.62 MB289 herë294 herë0
Ferit Abdiu > Pse me len moj Fatime07/12/20072.75 MB133 herë277 herë0
Ferit Abdiu > Pse largohesh07/12/20072.54 MB101 herë164 herë0
Ferit Abdiu > Oj zoga07/12/20073.73 MB96 herë157 herë0
Ferit Abdiu > O rinia ime07/12/20073.58 MB80 herë170 herë0
Ferit Abdiu > Ne jug a ne lindje07/12/20073.43 MB88 herë154 herë1
Ferit Abdiu > Mos qaj prane07/12/20072.30 MB79 herë184 herë0
Ferit Abdiu > Me ty07/12/20072.85 MB137 herë142 herë0
Ferit Abdiu > Lem te fryhem07/12/20074.03 MB128 herë139 herë0
Ferit Abdiu > Kur me mer malli07/12/20074.30 MB133 herë205 herë1
Ferit Abdiu > Kur hidherohem07/12/20072.62 MB114 herë132 herë0
Ferit Abdiu > Kthehu Ajshe07/12/20073.12 MB113 herë190 herë0
Ferit Abdiu > Kesaj nate pritem07/12/20073.24 MB79 herë119 herë0
Ferit Abdiu > Jo nuk dua07/12/20072.50 MB81 herë128 herë0
Ferit Abdiu > Gjith per mua07/12/20072.51 MB195 herë117 herë0
Ferit Abdiu > Engjell apo zan07/12/20073.35 MB110 herë135 herë0
Ferit Abdiu > Ec largoma naten07/12/20072.73 MB104 herë129 herë1
Ferit Abdiu > Dot marr vash07/12/20073.46 MB87 herë126 herë0
Ferit Abdiu > Cka ka zogu07/12/20072.49 MB98 herë227 herë0
Ferit Abdiu > Ah sa te dua07/12/20072.56 MB183 herë200 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!