AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Altuna Sejdiu - Tuna

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Altuna Sejdiu - Tuna > Cozman - Tuna loves Cozzy24/06/20136.31 MB396 herë209 herë0
Altuna Sejdiu - Tuna > Cozman - Fenix24/06/20133.57 MB1281 herë469 herë0
Altuna Sejdiu - Tuna > I asaj01/08/20124.56 MB720 herë717 herë0
Altuna Sejdiu - Tuna > Dyshemeja07/06/20117.94 MB730 herë682 herë0
Altuna Sejdiu - Tuna > Inati17/08/20082.84 MB681 herë8461 herë58
Altuna Sejdiu - Tuna > Tickets07/12/20073.61 MB308 herë4221 herë51
Altuna Sejdiu - Tuna > Hajde 200727/06/20073.17 MB405 herë6113 herë32
Altuna Sejdiu - Tuna > Bileta27/06/20073.56 MB496 herë2014 herë2
Altuna Sejdiu - Tuna > T-DOGG - Si Mundet Keshtu21/12/20063.58 MB439 herë2804 herë5
Altuna Sejdiu - Tuna > Cao Macomen21/12/20062.61 MB665 herë2533 herë8
Altuna Sejdiu - Tuna > Zhigallo21/12/20064.89 MB726 herë1612 herë6
Altuna Sejdiu - Tuna > Vetem une dhe ti21/12/20062.98 MB326 herë1649 herë2
Altuna Sejdiu - Tuna > Une e ti21/12/20064.59 MB227 herë1141 herë1
Altuna Sejdiu - Tuna > Te jetojme21/12/20064.97 MB233 herë1004 herë3
Altuna Sejdiu - Tuna > Te ikim se bashku21/12/20063.56 MB447 herë1481 herë4
Altuna Sejdiu - Tuna > Ti nuk je un21/12/20063.19 MB283 herë1347 herë4
Altuna Sejdiu - Tuna > Ska me diktature21/12/20063.09 MB296 herë3240 herë4
Altuna Sejdiu - Tuna > Psikologet21/12/20063.24 MB300 herë1999 herë16
Altuna Sejdiu - Tuna > Piroman21/12/20063.51 MB800 herë2333 herë5
Altuna Sejdiu - Tuna > Me duhesh ti21/12/20065.27 MB340 herë1299 herë1
Altuna Sejdiu - Tuna > Kuaj te eger21/12/20063.87 MB197 herë891 herë2
Altuna Sejdiu - Tuna > Kiss21/12/20062.68 MB322 herë2424 herë11
Altuna Sejdiu - Tuna > I Heshtur si varr21/12/20064.22 MB513 herë1352 herë0
Altuna Sejdiu - Tuna > Her Her21/12/20063.07 MB284 herë1630 herë0
Altuna Sejdiu - Tuna > Bardh e Zi21/12/20063.41 MB400 herë1520 herë3
Altuna Sejdiu - Tuna > Apokalips21/12/20062.96 MB359 herë1307 herë0
Altuna Sejdiu - Tuna > 8 me 221/12/20063.14 MB300 herë1612 herë1
Altuna Sejdiu - Tuna > 12 Muaj21/12/20065.08 MB340 herë1567 herë7
Altuna Sejdiu - Tuna > 1000 Arsye21/12/20063.09 MB386 herë3848 herë3
Altuna Sejdiu - Tuna > Xhuxhi23/11/20063.06 MB399 herë5155 herë26
Altuna Sejdiu - Tuna > Testamenti28/06/20063.74 MB691 herë4136 herë6
Altuna Sejdiu - Tuna > Forca e Femres (Me Joniden)28/06/20063.17 MB451 herë4031 herë8

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!