AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Arta Bajrami

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Arta Bajrami > Femër tipike31/01/20133.10 MB373 herë182 herë0
Arta Bajrami > Exotic03/08/20114.26 MB992 herë644 herë0
Arta Bajrami > Welcome to the club03/08/20112.31 MB568 herë324 herë0
Arta Bajrami > Më special03/08/20113.88 MB768 herë486 herë0
Arta Bajrami > S`dua tjetër03/08/20113.77 MB959 herë655 herë0
Arta Bajrami > E pa fat03/08/20114.32 MB1094 herë1250 herë0
Arta Bajrami > Efekti Arta03/08/20113.09 MB456 herë222 herë0
Arta Bajrami > Su pendova03/08/20112.86 MB631 herë455 herë0
Arta Bajrami > Në diasporë03/08/20113.35 MB598 herë470 herë0
Arta Bajrami > Po ta dije03/08/20113.84 MB607 herë421 herë0
Arta Bajrami > Për ty Viktoria03/08/20111.19 MB462 herë224 herë0
Arta Bajrami > Lutje nuk ka26/07/20104.66 MB1406 herë1341 herë1
Arta Bajrami > Nëse ty05/07/20103.97 MB1131 herë1425 herë2
Arta Bajrami > Qendrim Kodraliu - Shko, kurr mos u kthe - Perpunim30/06/20106.06 MB910 herë653 herë2
Arta Bajrami > Dj Caja Remix - I njejti ke mbet26/10/20074.46 MB613 herë757 herë4
Arta Bajrami > Mundem vet26/10/20074.17 MB632 herë848 herë2
Arta Bajrami > Asnje milimeter (ft Loco) 200721/07/20074.55 MB1560 herë33103 herë357
Arta Bajrami > Kjo nate (ft Don Arbas) 200721/07/20073.34 MB787 herë10019 herë38
Arta Bajrami > Aq shpejt, aq leht 200721/07/20073.46 MB904 herë6673 herë33
Arta Bajrami > Me vjen keq 200721/07/20073.85 MB543 herë3856 herë6
Arta Bajrami > Jam me fat 200721/07/20072.95 MB578 herë4200 herë13
Arta Bajrami > I njejti ka mbet 200721/07/20074.33 MB722 herë13763 herë79
Arta Bajrami > Hajde syn 200721/07/20073.05 MB570 herë3756 herë9
Arta Bajrami > Deri neser 200721/07/20073.63 MB474 herë2772 herë7
Arta Bajrami > Defekt 200721/07/20073.03 MB501 herë2530 herë13
Arta Bajrami > Chocolata 200721/07/20073.07 MB721 herë4666 herë19
Arta Bajrami > Jo ti zemra jem 200727/06/20074.07 MB892 herë12384 herë73
Arta Bajrami > Vera20/12/20063.67 MB558 herë2914 herë6
Arta Bajrami > Ti kam fal gabimet20/12/20062.64 MB567 herë2501 herë10
Arta Bajrami > Shtrati20/12/20063.67 MB496 herë1976 herë9
Arta Bajrami > Sa keq20/12/20064.05 MB457 herë1674 herë3
Arta Bajrami > Pike ne zemer20/12/20063.69 MB531 herë1950 herë4
Arta Bajrami > Ndoshta dhe te dua20/12/20064.08 MB748 herë4252 herë16
Arta Bajrami > Magnet per ty20/12/20063.43 MB765 herë2335 herë2
Arta Bajrami > Jarani jem20/12/20063.69 MB538 herë2057 herë4
Arta Bajrami > Ishe Gabim20/12/20063.72 MB505 herë1875 herë4
Arta Bajrami > Femer shqiptare20/12/20063.43 MB572 herë3742 herë11
Arta Bajrami > As me gram e as me oke20/12/20064.25 MB580 herë2213 herë5
Arta Bajrami > Akullorja me Vanill20/12/20063.56 MB519 herë2076 herë28
Arta Bajrami > 100 Grad C20/12/20063.79 MB677 herë4644 herë9
Arta Bajrami > Life in Egypt (feat Simpatiko)15/09/20064.10 MB458 herë4216 herë3
Arta Bajrami > Nije ket sen15/09/20063.68 MB591 herë6375 herë37

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!