AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > M > Miranda Hashani

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Miranda Hashani > Dy lotë më pikojnë17/03/20135.51 MB229 herë94 herë0
Miranda Hashani > Ike me tjetren27/12/20073.27 MB387 herë2990 herë15
Miranda Hashani > U bu, bu mi none06/09/20072.48 MB274 herë728 herë2
Miranda Hashani > Ti ne Shkup e une ne Gjakove06/09/20074.57 MB211 herë602 herë2
Miranda Hashani > Potpuri06/09/20077.88 MB237 herë642 herë0
Miranda Hashani > Je si lulja ne pranvere06/09/20073.60 MB191 herë403 herë6
Miranda Hashani > Jap kapterr06/09/20078.74 MB192 herë269 herë0
Miranda Hashani > Hajde, hajde djal i ri06/09/20073.26 MB182 herë400 herë0
Miranda Hashani > E mi gezofsh moj lal06/09/20075.96 MB158 herë389 herë1
Miranda Hashani > Dasma06/09/20074.73 MB194 herë497 herë0
Miranda Hashani > Hedhim valle25/12/20065.75 MB141 herë840 herë0
Miranda Hashani > Endera21/12/20063.23 MB177 herë752 herë1
Miranda Hashani > Ti apo endera21/12/20063.65 MB171 herë391 herë0
Miranda Hashani > Perse21/12/20063.57 MB346 herë1236 herë3
Miranda Hashani > Me mungon21/12/20063.61 MB232 herë883 herë1
Miranda Hashani > Mos me lini vete21/12/20063.08 MB271 herë1760 herë2
Miranda Hashani > Mos digjni djepat21/12/20063.76 MB161 herë422 herë0
Miranda Hashani > Kurr mos më kujto03/07/20062.79 MB464 herë1576 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!