AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Vëllezërit Aliu

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Vëllezërit Aliu > Pesë minuta08/08/20122.77 MB551 herë166 herë0
Vëllezërit Aliu > Vallja e cycekut - Live09/05/20084.85 MB1250 herë3585 herë7
Vëllezërit Aliu > Vallja e Miratovcit - Live09/05/20083.25 MB806 herë1633 herë1
Vëllezërit Aliu > Telefoni kur cingerron - Live09/05/20083.80 MB989 herë2126 herë1
Vëllezërit Aliu > Te stacioni trenit - Live09/05/20084.55 MB935 herë2664 herë1
Vëllezërit Aliu > Sa shume te kam dashte - Live09/05/20082.87 MB808 herë1623 herë2
Vëllezërit Aliu > Piku molle kuqe - Live09/05/20082.63 MB864 herë1288 herë2
Vëllezërit Aliu > Per ju knon - Live09/05/20085.20 MB912 herë1403 herë2
Vëllezërit Aliu > Mos trazo plagen e vjeter - Live09/05/20083.73 MB858 herë2435 herë4
Vëllezërit Aliu > Kur i mbusha 20 vjete - Live09/05/20083.52 MB825 herë1730 herë2
Vëllezërit Aliu > Katunare - Live09/05/20083.81 MB765 herë1283 herë1
Vëllezërit Aliu > Dola jashte - Live09/05/20083.06 MB734 herë1074 herë0
Vëllezërit Aliu > Burgu i zi - Live09/05/20083.03 MB680 herë1201 herë1
Vëllezërit Aliu > Zemer me thirre23/12/20073.38 MB718 herë4284 herë6
Vëllezërit Aliu > Nuk te harroj23/12/20073.28 MB690 herë3358 herë8
Vëllezërit Aliu > Veq për pes minuta 200727/06/20074.08 MB626 herë2759 herë1
Vëllezërit Aliu > Unazë21/02/20072.42 MB671 herë3118 herë4
Vëllezërit Aliu > Cajin kur ta pish (Live)21/12/20063.87 MB780 herë4281 herë3
Vëllezërit Aliu > Unaze (Live)21/12/20062.42 MB558 herë2211 herë1
Vëllezërit Aliu > U bane rrafshe dy vjet21/12/20063.71 MB607 herë1836 herë4
Vëllezërit Aliu > U ba shum qe sjena pa21/12/20064.02 MB661 herë2955 herë1
Vëllezërit Aliu > Ti cakrojme gotat21/12/20063.40 MB759 herë1994 herë1
Vëllezërit Aliu > Teuta21/12/20062.85 MB652 herë1757 herë1
Vëllezërit Aliu > T`ka fal zoti bukurie21/12/20063.08 MB1098 herë5430 herë6
Vëllezërit Aliu > Sot Flamuri po valon21/12/20063.63 MB653 herë1491 herë0
Vëllezërit Aliu > Shkupjane21/12/20063.67 MB802 herë2796 herë5
Vëllezërit Aliu > Shahe mori shoqe21/12/20062.64 MB858 herë2047 herë0
Vëllezërit Aliu > Rruges me gurre21/12/20062.77 MB886 herë4219 herë6
Vëllezërit Aliu > Qe sa kohe ne u ndam21/12/20063.54 MB618 herë2044 herë2
Vëllezërit Aliu > Puthjet Tona21/12/20063.28 MB960 herë3911 herë7
Vëllezërit Aliu > Potpuri (Live)21/12/20068.87 MB844 herë2201 herë4
Vëllezërit Aliu > O hajde kallavesh me rrushe21/12/20064.26 MB612 herë1254 herë1
Vëllezërit Aliu > Nurten21/12/20062.63 MB708 herë1983 herë4
Vëllezërit Aliu > Nje Dite Shtatori21/12/20063.37 MB1464 herë2698 herë6
Vëllezërit Aliu > N`prag te deres moj nane21/12/20063.15 MB651 herë3592 herë2
Vëllezërit Aliu > Mejhane (Live)21/12/20062.76 MB569 herë1288 herë0
Vëllezërit Aliu > Mejhane21/12/20062.82 MB625 herë1751 herë2
Vëllezërit Aliu > Me ka zane sevdaja21/12/20063.39 MB736 herë2207 herë5
Vëllezërit Aliu > Luj me mua luj21/12/20063.98 MB627 herë1413 herë1
Vëllezërit Aliu > Kur Permendi Emrin Tand21/12/20062.63 MB721 herë2336 herë4
Vëllezërit Aliu > Kur mi dhe buzet e tua21/12/20062.90 MB696 herë2263 herë1
Vëllezërit Aliu > Je me e mira21/12/20063.62 MB632 herë1841 herë0
Vëllezërit Aliu > Jalla Shofer21/12/20062.88 MB715 herë3048 herë1
Vëllezërit Aliu > Hajde Rrushi21/12/20064.22 MB608 herë1691 herë1
Vëllezërit Aliu > Fato Fato21/12/20064.42 MB706 herë3365 herë2
Vëllezërit Aliu > Fato Live21/12/20064.10 MB533 herë1258 herë1
Vëllezërit Aliu > Luj me dor e luj me sy21/12/20063.73 MB713 herë2231 herë2
Vëllezërit Aliu > Mos trazo plagen e vjeter02/08/20064.07 MB700 herë3248 herë2
Vëllezërit Aliu > Dada Sale02/08/20065.00 MB686 herë1810 herë0
Vëllezërit Aliu > Niqare, niqare02/08/20061.90 MB1056 herë1921 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!