AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Adrian Gaxha

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Adrian Gaxha > Floriani - Kjo zemër25/05/20137.89 MB649 herë420 herë0
Adrian Gaxha > Floriani - Ngjyra e kuqe09/10/20127.11 MB1347 herë2108 herë0
Adrian Gaxha > Fundin tek une e ke23/01/20113.74 MB739 herë487 herë1
Adrian Gaxha > Tragjedi si në Romane20/04/20103.24 MB527 herë259 herë0
Adrian Gaxha > Ti nuk je ajo20/04/20103.27 MB441 herë245 herë0
Adrian Gaxha > Çmendu20/04/20103.56 MB544 herë391 herë0
Adrian Gaxha > Vetëvehten e mashtroj20/04/20105.36 MB288 herë162 herë0
Adrian Gaxha > Më mungon20/04/20104.75 MB554 herë473 herë0
Adrian Gaxha > Dashuri mistike20/04/20103.71 MB427 herë180 herë0
Adrian Gaxha > Briliante20/04/20105.01 MB637 herë311 herë0
Adrian Gaxha > Sa seksi je20/04/20104.05 MB251 herë144 herë0
Adrian Gaxha > Ti mi more mend20/04/20104.66 MB207 herë140 herë0
Adrian Gaxha > Si kjo rraki20/04/20104.42 MB286 herë174 herë0
Adrian Gaxha > Shkupi, Tirana, Prishtina20/04/20105.17 MB271 herë236 herë0
Adrian Gaxha > Unë gabova20/04/20104.56 MB190 herë173 herë0
Adrian Gaxha > Fundin tek une e ke20/04/20105.44 MB222 herë145 herë0
Adrian Gaxha > Ti tani20/04/20104.66 MB354 herë156 herë1
Adrian Gaxha > E brenduar20/04/20105.17 MB300 herë319 herë0
Adrian Gaxha > Bejbi, ti ke gabu20/04/20104.96 MB177 herë127 herë0
Adrian Gaxha > Vrcak dhe Tamara - Ne emer te dashurise09/05/20082.47 MB328 herë6311 herë76
Adrian Gaxha > Perfeksioniste - feat Loti07/12/20073.48 MB194 herë3044 herë45
Adrian Gaxha > Manjola Nallbani - Sensacional dashurie18/06/20073.73 MB218 herë617 herë1
Adrian Gaxha > Capkane20/12/20062.93 MB463 herë3119 herë19
Adrian Gaxha > Zot denoje20/12/20063.34 MB179 herë1722 herë8
Adrian Gaxha > Zemren e shes20/12/20063.52 MB197 herë1388 herë5
Adrian Gaxha > Vlora ime20/12/20063.79 MB168 herë1600 herë17
Adrian Gaxha > Thuaj mamit20/12/20063.39 MB171 herë1333 herë10
Adrian Gaxha > Te lutem kthehu20/12/20063.85 MB343 herë2836 herë13
Adrian Gaxha > Shqipja ime20/12/20063.59 MB434 herë2069 herë6
Adrian Gaxha > Shkupjanja20/12/20063.68 MB569 herë2152 herë22
Adrian Gaxha > ReMIX20/12/20069.14 MB226 herë1285 herë3
Adrian Gaxha > Me shiko20/12/20063.37 MB173 herë899 herë2
Adrian Gaxha > Luj, luj, luj20/12/20063.70 MB246 herë1480 herë6
Adrian Gaxha > Ku je xhan20/12/20063.34 MB648 herë1672 herë10
Adrian Gaxha > Eshte e vertete20/12/20062.99 MB336 herë861 herë1
Adrian Gaxha > Emrin e ke pranvere20/12/20063.26 MB234 herë933 herë2
Adrian Gaxha > Dua shpetim20/12/20062.91 MB150 herë925 herë0
Adrian Gaxha > Do te kisha bler me ar20/12/20062.73 MB478 herë1635 herë2
Adrian Gaxha > Nene Tereza20/12/20064.53 MB134 herë738 herë2
Adrian Gaxha > Afrika20/12/20063.67 MB163 herë1103 herë2
Adrian Gaxha > 300 vjet per ty20/12/20063.12 MB626 herë4580 herë5
Adrian Gaxha > Mami yt20/12/20063.42 MB215 herë893 herë4

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!