AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Gili

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Gili > Astrit Mulaj - Shpejt festove08/05/20135.62 MB289 herë139 herë0
Gili > Enis Potoku - Badiahava26/03/20112.56 MB1186 herë1009 herë1
Gili > Ditën e hanë04/07/20103.80 MB1026 herë951 herë1
Gili > Fol për mua04/07/20103.97 MB802 herë570 herë0
Gili > Hej mashallah04/07/20103.61 MB639 herë406 herë0
Gili > Kur u ndamë04/07/20105.38 MB776 herë689 herë0
Gili > Missat e Diasporës04/07/20102.87 MB579 herë504 herë2
Gili > Vakt i ligë04/07/20103.55 MB623 herë392 herë1
Gili > Vetë më ke thanë04/07/20103.33 MB657 herë716 herë0
Gili > Zemër04/07/20103.42 MB813 herë691 herë0
Gili > Shampanja07/07/20083.41 MB482 herë1452 herë6
Gili > Oh sa budalle07/07/20083.44 MB514 herë2465 herë11
Gili > Nuk te kam frajer07/07/20083.17 MB565 herë2918 herë10
Gili > Nane qka bane07/07/20083.15 MB505 herë1323 herë1
Gili > Me mua a me shok07/07/20084.26 MB703 herë2572 herë13
Gili > Keq e me keq07/07/20083.78 MB516 herë3110 herë20
Gili > 20 vjete ne diaspore07/07/20083.39 MB554 herë1986 herë4
Gili > Mysafirë nderi19/11/20074.78 MB432 herë2129 herë24
Gili > Nuk të dua20/01/20073.06 MB458 herë794 herë1
Gili > Dy dakika20/01/20072.69 MB771 herë1415 herë1
Gili > Veq me te pa20/01/20072.96 MB567 herë2192 herë2
Gili > Makijato dhe uje mineral20/01/20073.06 MB372 herë1619 herë2
Gili > Haram te qofte20/01/20073.35 MB556 herë4025 herë5
Gili > Flas me henen20/01/20073.52 MB586 herë1932 herë7
Gili > Engjellushe20/01/20073.10 MB643 herë1457 herë2
Gili > Bora e majit20/01/20073.23 MB413 herë1771 herë3
Gili > As me shoqen as me mua20/01/20073.42 MB543 herë3571 herë4
Gili > Komandant gruja21/12/20063.27 MB910 herë1679 herë0
Gili > Qyqan21/12/20063.11 MB619 herë1197 herë0
Gili > Zemer zemer21/12/20062.93 MB780 herë1771 herë4
Gili > Veq ajo qe me ka lindur21/12/20063.69 MB572 herë1324 herë2
Gili > Un edhe pa ty u knaqa21/12/20063.53 MB692 herë2838 herë11
Gili > Udhet emia21/12/20063.98 MB607 herë2138 herë5
Gili > Gjith meshkujt jan njesoj21/12/20063.18 MB524 herë1229 herë1
Gili > Ti harrove21/12/20064.21 MB1214 herë1488 herë1
Gili > Ti mke vra21/12/20064.89 MB765 herë7027 herë11
Gili > Sikur tisha djale21/12/20061.46 MB595 herë3115 herë4
Gili > Qikat21/12/20063.37 MB1052 herë1785 herë1
Gili > Para se te ndahemi21/12/20063.12 MB788 herë1718 herë2
Gili > Pagjumesia21/12/20063.67 MB510 herë995 herë0
Gili > Mire jam21/12/20063.41 MB742 herë1498 herë2
Gili > Mer frym21/12/20063.55 MB432 herë650 herë1
Gili > Me kast21/12/20064.13 MB704 herë3014 herë4
Gili > Kur mbaroi filmi21/12/20063.86 MB408 herë742 herë0
Gili > Kmisha21/12/20063.73 MB530 herë1355 herë5
Gili > Edhe pa ty u knaqa21/12/20063.57 MB700 herë2576 herë0
Gili > Dy kokefort21/12/20063.31 MB705 herë2680 herë9
Gili > Bien tri dahiret21/12/20063.14 MB547 herë1239 herë1
Gili > Aktore e perkryer21/12/20063.76 MB529 herë1958 herë8
Gili > Ditet e fundit21/12/20064.74 MB581 herë2302 herë4
Gili > Orrët e rrezikshme05/08/20063.34 MB464 herë1053 herë0
Gili > Asgjë me vete ske me marrë28/06/20063.60 MB587 herë2793 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!