AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > F > Flora Gashi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Flora Gashi > Të kam shpirt31/01/20134.07 MB359 herë118 herë0
Flora Gashi > Pasunia30/01/20136.50 MB230 herë81 herë0
Flora Gashi > Këngë për nënat shqiptare30/01/20134.74 MB159 herë62 herë0
Flora Gashi > Valon Berisha - Potpuri30/01/201310.53 MB173 herë53 herë0
Flora Gashi > Eja eja ti30/01/20133.48 MB228 herë191 herë0
Flora Gashi > Lotin ma ke ndal30/01/20133.02 MB203 herë53 herë0
Flora Gashi > Lotin ma ke ndal19/10/20125.85 MB278 herë126 herë0
Flora Gashi > Valoni - E kam burrin n`Gjermani09/10/20129.26 MB337 herë197 herë0
Flora Gashi > Fadil Llugaxhiu - Kënga e Naim Berishës09/10/20126.60 MB151 herë74 herë0
Flora Gashi > Ma i miri ishe ti09/10/20125.30 MB358 herë115 herë0
Flora Gashi > Tan ditën në telefon09/10/20125.27 MB303 herë104 herë0
Flora Gashi > Rrugës isha tuj kalu09/10/20125.19 MB1172 herë223 herë0
Flora Gashi > Ose mu ose bjondinën09/10/20125.06 MB289 herë121 herë0
Flora Gashi > Lavdi qoft moj Perëndia09/10/20129.23 MB192 herë55 herë0
Flora Gashi > Nëse vdes09/10/20125.12 MB234 herë69 herë0
Flora Gashi > Bekim Kastrati - Moj e mira02/10/20124.69 MB191 herë81 herë0
Flora Gashi > Kqyrni nusen edhe dhandrin31/07/20123.24 MB240 herë107 herë0
Flora Gashi > Të dua moj zemër31/07/20123.27 MB271 herë98 herë0
Flora Gashi > Sa shum të kam dasht31/07/20123.67 MB305 herë66 herë0
Flora Gashi > Fatin tim vet e ke lyp31/07/20123.43 MB262 herë67 herë0
Flora Gashi > Zemër i ke ba do vjet31/07/20122.84 MB230 herë48 herë0
Flora Gashi > Pasunia shkon e vjen31/07/20124.39 MB222 herë78 herë0
Flora Gashi > Sa të kam për zemër31/07/20122.62 MB189 herë54 herë0
Flora Gashi > Sy jeshili31/07/20123.27 MB343 herë200 herë0
Flora Gashi > Eja, eja ti31/07/20123.58 MB214 herë64 herë0
Flora Gashi > Të kam shpirt të kam xhan31/07/20123.07 MB228 herë75 herë0
Flora Gashi > Sa e ëmbël dashuria02/08/20113.56 MB826 herë356 herë0
Flora Gashi > Para meje del me tjetër02/08/20113.70 MB624 herë255 herë0
Flora Gashi > Luj nuse02/08/20113.37 MB548 herë236 herë0
Flora Gashi > Aman dashni02/08/20113.19 MB469 herë187 herë0
Flora Gashi > Hajde, hajde02/08/20113.24 MB542 herë167 herë0
Flora Gashi > Ah zemër, zemër02/08/20112.98 MB603 herë197 herë0
Flora Gashi > Sille, sille02/08/20113.09 MB600 herë175 herë0
Flora Gashi > A të kujtohem dashuri02/08/20113.77 MB484 herë192 herë0
Flora Gashi > Bekim Kastrati - Moj e mira06/03/20113.18 MB858 herë413 herë0
Flora Gashi > Ah tradhëti21/07/20103.33 MB1180 herë436 herë1
Flora Gashi > Pa ty21/07/20102.76 MB896 herë306 herë0
Flora Gashi > A m`ke dasht21/07/20103.36 MB838 herë340 herë1
Flora Gashi > Malli gurbetit21/07/20103.03 MB818 herë396 herë0
Flora Gashi > Eja këtu21/07/20103.36 MB623 herë198 herë0
Flora Gashi > Sonte21/07/20103.23 MB638 herë216 herë1
Flora Gashi > Me fat o vëlla21/07/20103.40 MB663 herë308 herë0
Flora Gashi > Unë xheloze,ti tradhëtar21/07/20103.23 MB748 herë333 herë0
Flora Gashi > Me fat kjo martesë20/06/20103.72 MB1015 herë451 herë2
Flora Gashi > Sheik17/04/20103.59 MB986 herë566 herë2
Flora Gashi > Dashuri në të zezë17/04/20103.01 MB951 herë442 herë1
Flora Gashi > Te Uroj17/08/20083.62 MB899 herë5660 herë27
Flora Gashi > S`mundem me t`pa17/08/20083.14 MB736 herë3870 herë15
Flora Gashi > Nuk te besoj17/08/20083.05 MB654 herë2257 herë7
Flora Gashi > Njemij here17/08/20083.02 MB718 herë2570 herë3
Flora Gashi > Nese Vdes17/08/20083.29 MB729 herë3342 herë12
Flora Gashi > Nata e fundit17/08/20083.14 MB672 herë2361 herë13
Flora Gashi > Mos u bo xheloz17/08/20083.14 MB721 herë2070 herë7
Flora Gashi > Lavdi Qofte17/08/20086.13 MB543 herë1357 herë2
Flora Gashi > Pavaresin kur ta festojm08/07/20081.69 MB588 herë2675 herë14
Flora Gashi > Une nKosov e ti ne gurbet 200721/07/20073.26 MB762 herë7760 herë34
Flora Gashi > Une dhe ti 200721/07/20073.34 MB674 herë4547 herë18
Flora Gashi > U nis dasma 200721/07/20073.40 MB758 herë4683 herë16
Flora Gashi > U mashtrova 200721/07/20073.75 MB721 herë5751 herë33
Flora Gashi > Ose mu ose bjondina 200721/07/20073.30 MB785 herë6379 herë73
Flora Gashi > Mashalla, mashalla 200721/07/20073.16 MB705 herë2461 herë1
Flora Gashi > Lotet e mi 200721/07/20073.29 MB779 herë4027 herë25
Flora Gashi > Koft perhajr 200721/07/20073.41 MB682 herë2480 herë6
Flora Gashi > Oj Anita25/03/20074.56 MB902 herë9741 herë144
Flora Gashi > Kenge Dasmash20/01/20073.84 MB1075 herë5040 herë10
Flora Gashi > Dashuria e Gabuar20/01/20073.28 MB798 herë4537 herë29
Flora Gashi > Heret del me mua20/01/20074.19 MB679 herë2501 herë6
Flora Gashi > E dua me don20/01/20074.06 MB734 herë2860 herë3
Flora Gashi > Ti ke mbetur ai i vjetri20/01/20073.23 MB648 herë2881 herë6
Flora Gashi > Rruju Djalo20/01/20073.23 MB620 herë2597 herë4
Flora Gashi > Pse ta fala20/01/20073.66 MB1035 herë6146 herë22
Flora Gashi > Ma i miri ishe ti20/01/20073.69 MB748 herë3440 herë33
Flora Gashi > Fol me mu20/01/20073.61 MB814 herë2531 herë7
Flora Gashi > Adnan, Lori dhe Ymeri - Oj qerpik22/12/20064.55 MB584 herë2269 herë0
Flora Gashi > Adnan, Lori dhe Ymeri - Flutoro moj Dallendyshe22/12/20063.17 MB611 herë4043 herë1
Flora Gashi > Adnan, Lori dhe Ymeri - Rrethem Rreth22/12/20063.49 MB553 herë1837 herë0
Flora Gashi > Adnan, Lori dhe Ymeri - Ta helmova Zemren22/12/20062.90 MB545 herë1654 herë2
Flora Gashi > Adnan, Lori dhe Ymeri - Te molla22/12/20064.38 MB545 herë1505 herë1
Flora Gashi > Adnan, Lori dhe Ymeri - Po vjen nusja Mashalla22/12/20065.06 MB621 herë2249 herë0
Flora Gashi > Adnan, Lori dhe Ymeri - Aman Aman22/12/20065.49 MB569 herë3177 herë0
Flora Gashi > Luje dorën21/12/20063.45 MB602 herë2202 herë1
Flora Gashi > Dj Caja - Luje doren - Remix21/12/20063.32 MB577 herë897 herë1
Flora Gashi > Vetëm më shikon26/07/20063.96 MB710 herë2652 herë3
Flora Gashi > Djalë si ti s`dua të takojë26/07/20063.03 MB727 herë8624 herë4
Flora Gashi > Të dua26/07/20063.41 MB698 herë3038 herë2
Flora Gashi > Për ty nuk jam gjallë26/07/20063.27 MB834 herë3522 herë4
Flora Gashi > Nuk më meritove26/07/20062.85 MB908 herë3152 herë1
Flora Gashi > Merre zemrën time26/07/20062.78 MB865 herë4522 herë4
Flora Gashi > Mos harro26/07/20064.23 MB1110 herë3751 herë8
Flora Gashi > Mos mendo me mu me lujt26/07/20062.98 MB1170 herë4066 herë6
Flora Gashi > Gënjeshtari26/07/20063.37 MB836 herë4122 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!