AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > Leonora Poloska

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Leonora Poloska > I need your love05/07/20135.08 MB80 herë34 herë0
Leonora Poloska > S`kam faj26/07/20103.84 MB632 herë443 herë0
Leonora Poloska > Mc Kresha - Kush o Mama05/07/20106.72 MB384 herë430 herë0
Leonora Poloska > Kush 201017/04/20103.36 MB371 herë270 herë0
Leonora Poloska > Blero - Crazy 200802/01/20083.49 MB300 herë9856 herë220
Leonora Poloska > Shi ne zemer06/09/20073.89 MB214 herë2284 herë4
Leonora Poloska > Nje cike dashuri06/09/20072.90 MB173 herë1198 herë4
Leonora Poloska > I panjohur06/09/20073.55 MB486 herë5923 herë50
Leonora Poloska > Do te lendohesh06/09/20072.51 MB230 herë1508 herë4
Leonora Poloska > Go 200721/07/20072.56 MB147 herë792 herë0
Leonora Poloska > Shko 200727/06/20073.42 MB251 herë2719 herë0
Leonora Poloska > Endrat e mija20/12/20062.88 MB204 herë1234 herë3
Leonora Poloska > Ylli margaritar20/12/20064.29 MB294 herë757 herë1
Leonora Poloska > Ylli i dashurise20/12/20063.65 MB193 herë834 herë0
Leonora Poloska > Vetem ti me njohe mua20/12/20062.98 MB198 herë1334 herë2
Leonora Poloska > Tradhtare20/12/20063.04 MB271 herë936 herë0
Leonora Poloska > Ti nuk me kupton20/12/20062.79 MB306 herë927 herë0
Leonora Poloska > Te kendojm per ardhmerine20/12/20062.80 MB141 herë429 herë0
Leonora Poloska > Te dua - ste dua20/12/20064.41 MB441 herë1545 herë2
Leonora Poloska > Shpresa e ardhmerise20/12/20063.75 MB140 herë628 herë2
Leonora Poloska > Me mask ne fytyr20/12/20063.67 MB294 herë741 herë1
Leonora Poloska > Jamajka20/12/20064.16 MB153 herë524 herë0
Leonora Poloska > Dashura e humbur20/12/20063.03 MB206 herë1206 herë1
Leonora Poloska > Blete e eger20/12/20062.80 MB433 herë1134 herë1
Leonora Poloska > Forever you & Me28/06/20067.70 MB243 herë2524 herë2
Leonora Poloska > Do të digjem28/06/20063.16 MB460 herë3837 herë5

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!