AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Big Mama

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Big Mama > I vonuar01/02/20132.71 MB355 herë75 herë0
Big Mama > Magjishëm30/07/20125.30 MB286 herë90 herë0
Big Mama > Kucuk prens11/04/20111.60 MB674 herë337 herë1
Big Mama > Çka po ta nin07/06/20103.53 MB834 herë961 herë3
Big Mama > Puburteti i vonuar06/08/20072.69 MB406 herë391 herë1
Big Mama > Video Sexy 200721/07/20073.13 MB457 herë4411 herë79
Big Mama > Top secret 200721/07/20073.09 MB472 herë3364 herë26
Big Mama > Rroft interesi 200721/07/20073.55 MB544 herë2291 herë15
Big Mama > Protesta 200721/07/20073.39 MB269 herë1242 herë6
Big Mama > Nuk te harroj shoku im 200721/07/20072.95 MB298 herë2097 herë12
Big Mama > Jo, jo nuk te dua 200721/07/20073.43 MB324 herë1599 herë1
Big Mama > Halle, halle 200721/07/20073.32 MB525 herë3824 herë28
Big Mama > Dhender 200721/07/20073.99 MB519 herë4351 herë13
Big Mama > Bllok 200721/07/20072.81 MB393 herë1191 herë8
Big Mama > Akuzon 200721/07/20072.88 MB404 herë1502 herë5
Big Mama > Sexy25/12/20063.27 MB284 herë1260 herë1
Big Mama > Ishe agresiv (Me Ardit Stafaj - Live)20/12/20063.17 MB287 herë975 herë3
Big Mama > Zbritje sezonale20/12/20062.91 MB571 herë2383 herë7
Big Mama > Une jam ligj per ty20/12/20062.90 MB246 herë973 herë3
Big Mama > Ti po nguce20/12/20062.40 MB499 herë1545 herë3
Big Mama > Shuj20/12/20062.97 MB241 herë746 herë0
Big Mama > Nuk mundet20/12/20063.13 MB214 herë685 herë2
Big Mama > Me je fiksuar20/12/20063.05 MB247 herë609 herë1
Big Mama > Le te plasin krejt20/12/20063.04 MB405 herë1425 herë2
Big Mama > Kot e kot20/12/20062.61 MB459 herë1370 herë6
Big Mama > Ishe Agresiv20/12/20064.92 MB442 herë1255 herë4
Big Mama > Dumb, dumb20/12/20063.68 MB201 herë853 herë0
Big Mama > Ashk zamani20/12/20062.87 MB196 herë1286 herë2
Big Mama > Bashkuar me kengen (feat Wanted)20/12/20062.87 MB159 herë818 herë0
Big Mama > Une vozis ma mire se ty28/06/20063.05 MB311 herë1426 herë11

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!