AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Gena

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Gena > Sa vuaj17/07/20133.51 MB761 herë268 herë0
Gena > Ndoshta17/07/20133.73 MB884 herë191 herë0
Gena > Jo smundem17/07/20133.50 MB762 herë146 herë0
Gena > Aman, aman17/07/20133.87 MB652 herë153 herë0
Gena > Nora - Le mama24/06/20137.51 MB1040 herë353 herë0
Gena > Nora - Më mungon24/06/20136.07 MB760 herë108 herë0
Gena > Flori - Jo vetëm fjalë27/04/20133.84 MB1222 herë447 herë0
Gena > Sa vuaj për ty17/03/20137.05 MB1587 herë376 herë0
Gena > Luja synin ashiqare02/02/20131.10 MB911 herë146 herë0
Gena > Qke moj fiti30/01/20133.45 MB861 herë129 herë0
Gena > Raki e lot30/01/20133.26 MB1441 herë167 herë0
Gena > Të dashuroj30/01/20135.16 MB868 herë226 herë0
Gena > Thuam sa të dua30/01/2013999.88 KB532 herë94 herë0
Gena > O zambak i bardhë30/01/20132.44 MB517 herë122 herë0
Gena > Ajo30/01/20134.47 MB735 herë196 herë0
Gena > Aman aman Gjermani30/01/20132.34 MB484 herë112 herë0
Gena > Emine emine30/01/20133.07 MB553 herë101 herë0
Gena > Herë me pare herë pa pare30/01/2013966.08 KB362 herë83 herë0
Gena > I mjeri fukara30/01/20136.19 MB596 herë165 herë0
Gena > Jam deh me raki30/01/20132.73 MB544 herë147 herë0
Gena > Lala të ka gjan30/01/20131.13 MB448 herë93 herë0
Gena > Moj shami e kuqe30/01/20133.54 MB405 herë100 herë0
Gena > Moj unaza30/01/20131.29 MB362 herë89 herë0
Gena > O gurbet30/01/20137.92 MB388 herë129 herë0
Gena > Më ke vrarë27/10/20125.32 MB760 herë492 herë0
Gena > Antre - Ishte natë, binte shi10/09/20126.46 MB663 herë362 herë0
Gena > U magjepsa26/06/20113.26 MB822 herë475 herë0
Gena > Tha mu Klisis25/06/20111.89 MB640 herë303 herë0
Gena > Të dashuroj si i çmendur25/06/20114.08 MB999 herë814 herë0
Gena > Sama mu dhe pau puthena25/06/20113.18 MB746 herë272 herë0
Gena > Sagapo25/06/20115.22 MB734 herë424 herë0
Gena > Sa ti dua ata dy sy25/06/20112.57 MB760 herë456 herë0
Gena > Poso mulipis25/06/20111.56 MB486 herë209 herë0
Gena > Picirika Mermeti25/06/20117.06 MB521 herë241 herë0
Gena > Paso Sagapo25/06/20113.32 MB463 herë169 herë0
Gena > Pallto e vjetër25/06/20113.19 MB482 herë270 herë0
Gena > O ti Agapo25/06/20112.44 MB437 herë198 herë0
Gena > Në prehrin e Nanës25/06/20113.78 MB502 herë314 herë0
Gena > Në moshën e rinis25/06/20112.54 MB539 herë358 herë0
Gena > Natën nana sa lot kam derdhur25/06/20114.32 MB581 herë376 herë0
Gena > Lulet e majit25/06/20113.24 MB487 herë326 herë0
Gena > Kollazh - Jorgjica - Jemi mbledh me shoqri25/06/20113.27 MB561 herë335 herë0
Gena > Jam shofer taxi25/06/20112.36 MB541 herë246 herë0
Gena > Eja në prehën25/06/20111.77 MB436 herë252 herë0
Gena > Dashurova sytë e bukur25/06/20111.86 MB693 herë445 herë0
Gena > Çke moj goce25/06/20111.66 MB513 herë241 herë0
Gena > A kur ver File25/06/20115.07 MB369 herë174 herë0
Gena > Mëkatare23/01/20114.82 MB751 herë533 herë0
Gena > Sa lot kam derdhur17/08/20084.92 MB1288 herë3830 herë6

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!