AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > V > Vjollca Haxhiu

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Vjollca Haxhiu > Meda - Interesant31/01/20133.04 MB247 herë158 herë0
Vjollca Haxhiu > Meda - Nga dashnia skem shpëtim31/01/20137.57 MB221 herë137 herë0
Vjollca Haxhiu > Je i mirë25/01/20113.60 MB587 herë262 herë0
Vjollca Haxhiu > Gabova, gabova18/04/20102.81 MB654 herë356 herë0
Vjollca Haxhiu > Llafe, llafe18/04/20102.97 MB502 herë265 herë0
Vjollca Haxhiu > Zemren ta fala17/08/20082.69 MB633 herë3016 herë6
Vjollca Haxhiu > Vetem nje here17/08/20083.14 MB378 herë1381 herë6
Vjollca Haxhiu > Ti nuk e pranon17/08/20083.56 MB330 herë1113 herë4
Vjollca Haxhiu > Sa te besova17/08/20083.09 MB354 herë1114 herë1
Vjollca Haxhiu > Keq po flasin17/08/20083.37 MB340 herë1053 herë3
Vjollca Haxhiu > Inati17/08/20082.81 MB379 herë905 herë3
Vjollca Haxhiu > As per ty as per mu17/08/20083.12 MB357 herë1130 herë2
Vjollca Haxhiu > Si ta them05/06/20083.59 MB374 herë5512 herë31
Vjollca Haxhiu > Pse20/01/20072.60 MB316 herë1008 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!