AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > E > Eliza Hoxha

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Eliza Hoxha > Mbetem09/10/20124.13 MB183 herë109 herë0
Eliza Hoxha > E ardhmja jemi ne01/08/20127.42 MB122 herë65 herë0
Eliza Hoxha > Përballë vetvetes23/02/20115.50 MB472 herë280 herë1
Eliza Hoxha > Të dua veq ty24/01/20113.80 MB383 herë285 herë0
Eliza Hoxha > E dua këtë vend23/01/20116.14 MB218 herë241 herë0
Eliza Hoxha > Rruga e zemrës01/07/20103.78 MB403 herë484 herë1
Eliza Hoxha > Rosela Gjylbegu dhe Pirro Cako - Një tjetër jetë21/04/20103.30 MB415 herë377 herë1
Eliza Hoxha > Per ata qe s`jan06/09/20072.22 MB242 herë3600 herë20
Eliza Hoxha > feat getto-Perqafom21/12/20063.30 MB233 herë1432 herë6
Eliza Hoxha > Ti po shkon21/12/20063.16 MB368 herë2108 herë2
Eliza Hoxha > Ti po shkon (remix)21/12/20063.83 MB194 herë952 herë1
Eliza Hoxha > Revolucion21/12/20063.34 MB211 herë674 herë1
Eliza Hoxha > Pendimi21/12/20062.66 MB585 herë2419 herë6
Eliza Hoxha > Pendimi (baby version)21/12/2006673.59 KB210 herë667 herë0
Eliza Hoxha > Ne duart e mia21/12/20063.84 MB264 herë1029 herë0
Eliza Hoxha > Mos i mbyll syte21/12/20063.96 MB198 herë883 herë4
Eliza Hoxha > Me ritem do vallzoj21/12/20062.74 MB280 herë1452 herë3
Eliza Hoxha > Lart ne Qiellin tim21/12/20062.48 MB247 herë753 herë2
Eliza Hoxha > Kthehu21/12/20064.38 MB475 herë1940 herë1
Eliza Hoxha > Iluzion (Studio Version)21/12/20063.44 MB195 herë369 herë1
Eliza Hoxha > Iluzion21/12/20063.50 MB247 herë793 herë1
Eliza Hoxha > Endrrat21/12/20063.87 MB291 herë1502 herë3
Eliza Hoxha > Ende21/12/20063.82 MB428 herë1683 herë2
Eliza Hoxha > Dua21/12/20063.06 MB409 herë1448 herë6
Eliza Hoxha > Drejt ardhmerise21/12/20064.02 MB253 herë762 herë0
Eliza Hoxha > Behu me trim21/12/20064.08 MB369 herë1658 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!