AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > L > Leonora Jakupi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Leonora Jakupi > Kënga e pa kënduar09/10/20123.27 MB465 herë209 herë0
Leonora Jakupi > Sa shumë ndryshime08/08/20123.12 MB397 herë219 herë0
Leonora Jakupi > Iluzion03/08/20113.85 MB1908 herë1772 herë0
Leonora Jakupi > Koha s`na falë23/02/20113.88 MB990 herë816 herë0
Leonora Jakupi > Kastriot Tusha - Potpuri08/02/20113.43 MB871 herë582 herë0
Leonora Jakupi > I harruar23/01/20113.93 MB818 herë819 herë2
Leonora Jakupi > Të falem ty Kosovë10/09/20105.82 MB3273 herë4802 herë8
Leonora Jakupi > Zambeli10/09/20103.37 MB2233 herë2015 herë0
Leonora Jakupi > Xhamadani vija vija10/09/20104.12 MB2157 herë1783 herë1
Leonora Jakupi > 100 Pranvera10/09/20104.98 MB1705 herë1383 herë1
Leonora Jakupi > Sa dilema10/09/20103.83 MB2040 herë1699 herë2
Leonora Jakupi > Puthja jote - I Love You02/09/20103.63 MB2327 herë1993 herë2
Leonora Jakupi > Ky është fundi - Aleat02/09/20103.49 MB3008 herë3142 herë2
Leonora Jakupi > A do te jem e jotja02/09/20103.04 MB2533 herë3261 herë0
Leonora Jakupi > Fshije ti sonte26/07/20102.97 MB882 herë497 herë0
Leonora Jakupi > Shikimi na tradhëtoj03/07/20102.05 MB896 herë568 herë0
Leonora Jakupi > Fshije ti sonte07/06/20102.97 MB2481 herë2499 herë2
Leonora Jakupi > Sa do doja të përqafoja20/04/20103.65 MB940 herë645 herë0
Leonora Jakupi > Një herë në jetë30/10/20074.85 MB891 herë4924 herë121
Leonora Jakupi > Dj Caja Remix - Kush do ta puthi buzën26/10/20072.88 MB554 herë296 herë0
Leonora Jakupi > A vritet pafajsia28/01/20073.28 MB816 herë1585 herë3
Leonora Jakupi > Zemra të kërkon25/12/20063.08 MB4691 herë56253 herë283
Leonora Jakupi > Ti më je shumë xheloz25/12/20063.24 MB672 herë9354 herë40
Leonora Jakupi > Tash kur s`të kam25/12/20063.05 MB548 herë5921 herë21
Leonora Jakupi > O beqar25/12/20063.13 MB1749 herë32812 herë112
Leonora Jakupi > Një kompliment25/12/20063.45 MB481 herë2671 herë7
Leonora Jakupi > Me mashtrime25/12/20062.88 MB716 herë4053 herë20
Leonora Jakupi > Më do dhe të dua25/12/20062.85 MB517 herë3768 herë6
Leonora Jakupi > Maksimum të ndryshëm25/12/20063.08 MB453 herë2596 herë2
Leonora Jakupi > Kush ka faj25/12/20063.20 MB538 herë4673 herë6
Leonora Jakupi > Kush do ta puth zemrën25/12/20063.07 MB1531 herë25554 herë40
Leonora Jakupi > Vetem ty te dua20/12/20063.05 MB851 herë1946 herë22
Leonora Jakupi > Ti nuk egziston20/12/20063.78 MB674 herë1955 herë3
Leonora Jakupi > Ti nuk egziston (Remiks)20/12/20064.61 MB469 herë939 herë5
Leonora Jakupi > Sonte skemi kohe per fjale20/12/20064.29 MB719 herë1902 herë7
Leonora Jakupi > Sahara20/12/20063.36 MB569 herë1524 herë2
Leonora Jakupi > S`jam ajo qe isha20/12/20063.80 MB515 herë1004 herë8
Leonora Jakupi > Seshte koha per fjale20/12/20064.26 MB573 herë1053 herë8
Leonora Jakupi > Rrobresha20/12/20064.20 MB527 herë848 herë0
Leonora Jakupi > Ne zemer te me ndjesh20/12/20063.85 MB464 herë844 herë2
Leonora Jakupi > Ngushellimi20/12/20063.80 MB443 herë797 herë4
Leonora Jakupi > Mos u tremb nga dashuria20/12/20063.49 MB792 herë1250 herë0
Leonora Jakupi > Mos u mashtro20/12/20063.77 MB612 herë821 herë2
Leonora Jakupi > Mos me thuaj20/12/20063.26 MB538 herë825 herë0
Leonora Jakupi > Mjalte e zjart20/12/20062.94 MB449 herë847 herë8
Leonora Jakupi > Kaprolle20/12/20063.46 MB604 herë862 herë1
Leonora Jakupi > Gjer ne eshtra me ke ndezur20/12/20063.28 MB528 herë1505 herë0
Leonora Jakupi > Ende te dua20/12/20064.45 MB647 herë3249 herë8
Leonora Jakupi > As mos provo20/12/20064.05 MB678 herë1706 herë3
Leonora Jakupi > Po vritet pafajësija14/07/20063.16 MB652 herë1501 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!