AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Shkurte Gashi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Shkurte Gashi > Hajmalija02/02/20133.68 MB644 herë161 herë0
Shkurte Gashi > Dal në qytet për me u shetit02/02/20138.26 MB545 herë127 herë0
Shkurte Gashi > Dy bylbilat31/01/20132.44 MB368 herë107 herë0
Shkurte Gashi > Para dere na ka bi një rrush31/01/20132.33 MB353 herë110 herë0
Shkurte Gashi > Ata sy30/01/20135.60 MB371 herë136 herë0
Shkurte Gashi > Zemra po më qan29/07/20124.52 MB474 herë169 herë0
Shkurte Gashi > Pse nuk më ze gjumi29/07/20123.38 MB410 herë136 herë0
Shkurte Gashi > Para dere na ka bi një rrush29/07/20122.29 MB310 herë120 herë0
Shkurte Gashi > Të fala nanës ti mi qon29/07/20123.57 MB409 herë206 herë0
Shkurte Gashi > Ngjitet kana pika pika29/07/20125.22 MB277 herë146 herë0
Shkurte Gashi > Oj dora me kan29/07/20124.83 MB311 herë156 herë0
Shkurte Gashi > Na ka ardh një fjalë29/07/20122.31 MB265 herë109 herë0
Shkurte Gashi > Hajde lujna edhe knojna29/07/20122.80 MB253 herë125 herë0
Shkurte Gashi > Ata sy unë sti harroj29/07/20123.79 MB342 herë148 herë0
Shkurte Gashi > Dy bylbyla kuvendojn29/07/20122.40 MB262 herë134 herë0
Shkurte Gashi > Kur s`ke dashuri13/06/20113.72 MB849 herë482 herë1
Shkurte Gashi > Dy pika dashuri23/01/20113.67 MB1172 herë885 herë2
Shkurte Gashi > Mjaft më ke prit05/08/20105.39 MB1056 herë618 herë1
Shkurte Gashi > Pash dy sytë në ball06/07/20104.62 MB854 herë536 herë2
Shkurte Gashi > Shko ti i dashur06/07/20105.39 MB607 herë348 herë0
Shkurte Gashi > Ti ke qen06/07/20103.97 MB623 herë432 herë0
Shkurte Gashi > Dal n`qytet06/07/20105.51 MB667 herë533 herë0
Shkurte Gashi > Pranverat kalojn06/07/20105.35 MB665 herë552 herë0
Shkurte Gashi > Mos dashini e vjetër06/07/20103.77 MB621 herë366 herë1
Shkurte Gashi > Zemër06/07/20102.09 MB601 herë321 herë0
Shkurte Gashi > Shina nana na06/07/20102.31 MB646 herë378 herë0
Shkurte Gashi > Fol qka ta don zemra06/07/20104.18 MB629 herë387 herë0
Shkurte Gashi > Edhe ku ju knova06/07/20105.38 MB694 herë389 herë0
Shkurte Gashi > Kqyrni shoqe06/07/20103.63 MB841 herë697 herë1
Shkurte Gashi > Hajde motër06/07/20103.26 MB608 herë365 herë0
Shkurte Gashi > Kujton baba i lules06/07/20103.10 MB759 herë862 herë0
Shkurte Gashi > Albanota - Dal n`qytet - Live21/04/20103.45 MB862 herë472 herë0
Shkurte Gashi > Taksim të rand në baden21/04/20104.20 MB834 herë476 herë0
Shkurte Gashi > Mua m`ke shkel me këmbë20/04/20103.57 MB682 herë500 herë1
Shkurte Gashi > Dikur të deshta11/01/20084.32 MB812 herë4934 herë41
Shkurte Gashi > Kthehu shpirti im21/07/20073.56 MB1115 herë3154 herë40

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!