AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > Z > Zajmina Vasjari

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Zajmina Vasjari > Do pi26/09/20123.62 MB190 herë162 herë0
Zajmina Vasjari > Besjan Gashi - Apokalips03/08/20113.58 MB936 herë980 herë0
Zajmina Vasjari > Rati - Zarfe trendafilash02/08/20104.29 MB5169 herë683 herë0
Zajmina Vasjari > Problem20/05/20103.46 MB732 herë736 herë2
Zajmina Vasjari > Dj Blindi - Me sy të penduar - Remix14/05/20103.18 MB604 herë491 herë4
Zajmina Vasjari > Me sy të penduar11/05/20103.15 MB419 herë334 herë0
Zajmina Vasjari > S`te dua11/01/20083.17 MB475 herë765 herë1
Zajmina Vasjari > Bonito26/10/20074.08 MB381 herë820 herë2

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!