AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Afërdita Dreshaj

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Afërdita Dreshaj > Komplikimi01/08/20123.24 MB157 herë82 herë0
Afërdita Dreshaj > Qyteti hesht06/06/20113.33 MB458 herë288 herë1
Afërdita Dreshaj > Just kiss me05/09/20103.04 MB887 herë892 herë1
Afërdita Dreshaj > Unë nuk jam ajo01/07/20103.27 MB533 herë284 herë1
Afërdita Dreshaj > Qyteti kështu29/06/20103.09 MB293 herë178 herë0
Afërdita Dreshaj > Për ty dridhem29/06/20102.86 MB479 herë310 herë0
Afërdita Dreshaj > Nëse je burr29/06/20103.33 MB383 herë325 herë0
Afërdita Dreshaj > Më zuri nata29/06/20103.22 MB327 herë229 herë0
Afërdita Dreshaj > Just kiss me29/06/20103.13 MB232 herë160 herë0
Afërdita Dreshaj > Hey, hey, hey29/06/20103.29 MB348 herë185 herë0
Afërdita Dreshaj > Femër HIT29/06/20102.83 MB322 herë182 herë0
Afërdita Dreshaj > Do ta gjej një tjetër29/06/20103.06 MB274 herë189 herë1
Afërdita Dreshaj > Shumë trafik21/04/20103.26 MB555 herë748 herë0
Afërdita Dreshaj > Nëse mendon18/04/20103.26 MB408 herë299 herë1
Afërdita Dreshaj > Dridhem, dridhem18/04/20102.95 MB519 herë388 herë1

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!