AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Adnan Daci

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Adnan Daci > Kanagjegji20/03/20136.52 MB208 herë89 herë0
Adnan Daci > Majlinda Kryeziu - Mashallah mashallah01/02/20133.20 MB186 herë45 herë0
Adnan Daci > Kanagjegjii30/01/20136.52 MB121 herë51 herë0
Adnan Daci > Mos më qo të fala09/11/20123.73 MB457 herë420 herë0
Adnan Daci > Kalldermit po më shkon si shah09/11/20122.96 MB258 herë153 herë0
Adnan Daci > Zi e bane zemrën time31/07/20122.70 MB249 herë109 herë0
Adnan Daci > S`patëm faj31/07/20123.96 MB170 herë96 herë0
Adnan Daci > Po lun Shkupi me Prishtinën31/07/20123.60 MB158 herë72 herë0
Adnan Daci > Pandora - Paska vesh Lulia fustan31/07/20125.44 MB198 herë95 herë0
Adnan Daci > Pandora - Lindëm nan edhe një herë31/07/20124.46 MB241 herë90 herë0
Adnan Daci > Oj Lulije, pëllumb i bardhë31/07/20123.33 MB191 herë59 herë0
Adnan Daci > O more bylbyl31/07/20123.61 MB227 herë65 herë0
Adnan Daci > Një herë zemra falet31/07/20122.89 MB164 herë59 herë0
Adnan Daci > Kanagjeqi31/07/20124.48 MB78 herë42 herë0
Adnan Daci > Je e re, axhami31/07/20123.25 MB133 herë45 herë0
Adnan Daci > Boll kam prit31/07/20123.13 MB130 herë54 herë0
Adnan Daci > Pandora - Lindëm nënë edhe një herë31/07/20124.42 MB121 herë50 herë0
Adnan Daci > Kanagjegji16/05/20116.75 MB624 herë349 herë0
Adnan Daci > Njëherë zemra falet23/01/20112.80 MB648 herë412 herë0
Adnan Daci > Hajde, hajde05/08/20103.16 MB812 herë449 herë0
Adnan Daci > Pandora - Oj Lulija18/06/20105.35 MB761 herë598 herë0
Adnan Daci > Bollë kam prit07/05/20103.04 MB669 herë439 herë1
Adnan Daci > O bilbil që këndon në pranverë20/04/20103.56 MB713 herë419 herë0
Adnan Daci > Ti më ndave20/04/20103.58 MB613 herë323 herë0
Adnan Daci > Trendafil me ere21/08/20083.22 MB467 herë3715 herë8
Adnan Daci > Nje mi here21/08/20083.60 MB590 herë5160 herë7
Adnan Daci > Moj zemrush21/08/20083.36 MB451 herë2602 herë3
Adnan Daci > Kan kaluar dite e nate21/08/20084.85 MB510 herë2954 herë8
Adnan Daci > Ishin puthje mekatare21/08/20083.08 MB517 herë2732 herë13
Adnan Daci > Edhe sivjet21/08/20083.99 MB610 herë4530 herë6
Adnan Daci > E mallkoj09/05/20085.66 MB541 herë1744 herë4
Adnan Daci > Më thuaj pse21/07/20073.34 MB459 herë2369 herë1
Adnan Daci > Mollë e ndaluar27/06/20074.65 MB464 herë647 herë6
Adnan Daci > Ani shko25/12/20063.06 MB582 herë3192 herë4

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!