AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > D > Dava Gjergji

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Dava Gjergji > Në një kull01/02/20132.85 MB679 herë189 herë0
Dava Gjergji > Fjala e pare eshte Pavaresia28/03/20085.28 MB818 herë4077 herë7
Dava Gjergji > S`jam fajtor se jam Shqiptare28/01/20073.36 MB863 herë4943 herë1
Dava Gjergji > Kush ma nguci Tetovarin28/01/20073.50 MB710 herë3638 herë2
Dava Gjergji > O`moj nuse me lot gezimi04/07/20063.23 MB807 herë11513 herë10
Dava Gjergji > Nazim Gafurit04/07/20062.73 MB437 herë4219 herë2
Dava Gjergji > Aziz Kelmendi04/07/20066.61 MB682 herë8822 herë33

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!