AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > S > Shkumbin Ismaili

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Shkumbin Ismaili > Mos më akuzo25/06/20133.04 MB625 herë232 herë0
Shkumbin Ismaili > Gold AG - Lamtumirë04/11/20123.31 MB758 herë355 herë0
Shkumbin Ismaili > Ti nuk më kupton04/11/20123.89 MB580 herë277 herë0
Shkumbin Ismaili > Ditët pa ty04/11/20123.56 MB473 herë228 herë0
Shkumbin Ismaili > Cauca e Tetovës04/11/20123.17 MB512 herë185 herë0
Shkumbin Ismaili > Asnjë lule smbet nga vera04/11/20124.32 MB601 herë227 herë0
Shkumbin Ismaili > Asgjë nuk shkon04/11/20123.05 MB798 herë264 herë0
Shkumbin Ismaili > A më ke thënë ti vetë04/11/20122.86 MB513 herë229 herë0
Shkumbin Ismaili > Ton Voka - Mbete një kujtim04/11/20123.48 MB435 herë190 herë0
Shkumbin Ismaili > Shkurt e shqip28/10/20123.66 MB424 herë244 herë0
Shkumbin Ismaili > A më ke thënë ti vet19/10/20122.85 MB396 herë201 herë0
Shkumbin Ismaili > Të lutem shko26/07/20104.17 MB1145 herë1068 herë1
Shkumbin Ismaili > Ditët pa ty04/07/20103.56 MB779 herë779 herë1
Shkumbin Ismaili > Ti largohesh17/08/20083.49 MB749 herë3708 herë12
Shkumbin Ismaili > Te kam yll bote17/08/20082.73 MB697 herë3367 herë18
Shkumbin Ismaili > Ndoshta gabova17/08/20083.30 MB906 herë4966 herë15
Shkumbin Ismaili > Kush je ti17/08/20083.22 MB626 herë2261 herë7
Shkumbin Ismaili > E teprove17/08/20083.03 MB523 herë2353 herë10
Shkumbin Ismaili > E bukura ime17/08/20083.23 MB795 herë3693 herë12
Shkumbin Ismaili > C`mallem17/08/20084.38 MB545 herë2663 herë10
Shkumbin Ismaili > Bindem09/05/20084.01 MB784 herë3348 herë18
Shkumbin Ismaili > Vargjet e fundit30/10/20073.68 MB878 herë3016 herë51

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!