AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > B > Bajram Gigolli

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Bajram Gigolli > Quni i lalës31/07/20124.50 MB319 herë104 herë0
Bajram Gigolli > Këngë arshiknije31/07/20122.36 MB292 herë76 herë0
Bajram Gigolli > Mos më le31/07/20123.02 MB237 herë45 herë0
Bajram Gigolli > Lulia31/07/20123.25 MB274 herë88 herë0
Bajram Gigolli > Kush u qu ni loj me lu31/07/20121.87 MB334 herë85 herë0
Bajram Gigolli > Ball për ball31/07/20122.59 MB205 herë59 herë0
Bajram Gigolli > Dashuria nuk ka lojë31/07/20121.63 MB218 herë42 herë0
Bajram Gigolli > Tallava 201231/07/20123.80 MB403 herë128 herë0
Bajram Gigolli > Kur ta kujtojsh Prishtinën31/07/20123.35 MB262 herë60 herë0
Bajram Gigolli > Në kajde defi31/07/20124.90 MB231 herë71 herë0
Bajram Gigolli > Kjo dashnia31/07/20125.00 MB236 herë52 herë0
Bajram Gigolli > Mihone16/05/20113.74 MB666 herë347 herë0
Bajram Gigolli > Ibrahim Rugova26/07/20103.80 MB703 herë333 herë0
Bajram Gigolli > Si ke puna për me dalë16/07/20101.89 MB507 herë215 herë0
Bajram Gigolli > Po shkojm te shoku jonë16/07/20101.26 MB405 herë182 herë0
Bajram Gigolli > Nusja jonë16/07/20101.55 MB511 herë219 herë2
Bajram Gigolli > Nuse për vlla16/07/20102.04 MB435 herë187 herë0
Bajram Gigolli > Mos, mos16/07/20101.80 MB343 herë132 herë0
Bajram Gigolli > Lumja tokë16/07/20101.15 MB350 herë152 herë0
Bajram Gigolli > Kemi ngrit flamurin16/07/2010894.00 KB429 herë169 herë0
Bajram Gigolli > Fluturo moj flutur16/07/20102.14 MB425 herë174 herë0
Bajram Gigolli > A me fol, a mos me fol16/07/20102.11 MB378 herë167 herë0
Bajram Gigolli > Valle Folklorike17/08/20081.89 MB506 herë2127 herë5
Bajram Gigolli > Oj Lulie17/08/20088.07 MB580 herë2059 herë5
Bajram Gigolli > Mitrovic Rrehi Teli17/08/20084.41 MB462 herë1361 herë2
Bajram Gigolli > Ne Kajde Te Defit17/08/20084.39 MB414 herë1334 herë2
Bajram Gigolli > Jom Ba Si Det i Vdekur17/08/20083.23 MB294 herë853 herë5
Bajram Gigolli > Jena Gezu Kur e Pash at Vajzen te shkolla17/08/20086.87 MB485 herë1524 herë8
Bajram Gigolli > Jom De me Raki17/08/20087.64 MB435 herë1077 herë2
Bajram Gigolli > Hajredin Pasha17/08/20083.99 MB424 herë1087 herë2
Bajram Gigolli > Gurbeti17/08/20084.42 MB391 herë1263 herë4
Bajram Gigolli > Dashuri e vjeter17/08/20083.05 MB347 herë838 herë2
Bajram Gigolli > Këngë dasmash - Tallava për Prizren21/05/200816.19 MB1129 herë1770 herë3
Bajram Gigolli > Po vjen nusja21/07/20071.24 MB827 herë4267 herë37

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!