AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > A > Armend Rexhepagiqi

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Armend Rexhepagiqi > Si nhava nHavaje21/05/20083.15 MB304 herë1024 herë5
Armend Rexhepagiqi > Shko21/05/20082.97 MB317 herë1261 herë6
Armend Rexhepagiqi > Rruga e fundit21/05/20082.87 MB195 herë707 herë1
Armend Rexhepagiqi > Qendresa21/05/20083.91 MB208 herë558 herë3
Armend Rexhepagiqi > Nje Vit i Ri21/05/20083.56 MB177 herë404 herë0
Armend Rexhepagiqi > Kujt do tia shpreh pikellimin21/05/20083.33 MB358 herë1024 herë1
Armend Rexhepagiqi > Kjo anije po fundoset21/05/20083.95 MB223 herë456 herë1
Armend Rexhepagiqi > Harrova21/05/20083.50 MB344 herë982 herë3
Armend Rexhepagiqi > Dikur21/05/20083.99 MB177 herë543 herë0
Armend Rexhepagiqi > Dashurine ku e kam21/05/20084.46 MB490 herë1538 herë10
Armend Rexhepagiqi > Cka do te ndodhe me21/05/20083.14 MB166 herë592 herë1
Armend Rexhepagiqi > Betohem me kenge21/05/20084.34 MB143 herë427 herë2
Armend Rexhepagiqi > Kur dashuria vdes20/12/2006823.63 KB236 herë1480 herë3

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!