AudioQendra.com
English / Shqip
Kërko
Albumet: Të gjitha / A / B / C / D / E / F / G / H / I / J / K / L / M / N / O / P / Q / R / S / T / U / V / W / X / Y / Z / 0-9
Ballina > Albumet > G > Ganimete Abazi - Ganja

Shpërnda në Facebook  Shpërnda në Twitter  Shtoje në të preferuarat  Dërgoja një miku në e-mail
 Emri i këngësPublikuarMadhësiaDëgjuarShkarkuarKomente
Ganimete Abazi - Ganja > Shko14/05/20133.22 MB410 herë103 herë0
Ganimete Abazi - Ganja > Kole Oroshi - Forca e fatit13/03/20134.44 MB448 herë161 herë0
Ganimete Abazi - Ganja > Vet e lype26/10/20073.50 MB928 herë4697 herë20
Ganimete Abazi - Ganja > Dyshoj20/01/20074.18 MB627 herë1398 herë2
Ganimete Abazi - Ganja > Gjysma tjeter21/12/20064.82 MB2573 herë3591 herë6
Ganimete Abazi - Ganja > Veq ta dish21/12/20063.22 MB532 herë1904 herë0
Ganimete Abazi - Ganja > Tradhtia21/12/20063.05 MB506 herë1628 herë3
Ganimete Abazi - Ganja > Sonte ne u ndam21/12/20063.55 MB536 herë2061 herë2
Ganimete Abazi - Ganja > Shko ne dreq te mallkuar21/12/20063.96 MB993 herë4190 herë26
Ganimete Abazi - Ganja > S`mendoj per ty21/12/20063.70 MB689 herë2467 herë4
Ganimete Abazi - Ganja > Pse u ndam21/12/20062.45 MB473 herë1331 herë4
Ganimete Abazi - Ganja > Pellumbi21/12/20063.18 MB389 herë883 herë2
Ganimete Abazi - Ganja > Nuk e di21/12/20064.02 MB359 herë882 herë1
Ganimete Abazi - Ganja > Mos me fajsoni21/12/20064.23 MB1063 herë2867 herë5
Ganimete Abazi - Ganja > Mirupafshim21/12/20064.08 MB714 herë3320 herë10
Ganimete Abazi - Ganja > Me puth21/12/20062.75 MB505 herë1205 herë0
Ganimete Abazi - Ganja > Jo jo21/12/20063.66 MB516 herë1540 herë0
Ganimete Abazi - Ganja > Idioti21/12/20062.53 MB472 herë1571 herë0
Ganimete Abazi - Ganja > Era e harrimit21/12/20062.88 MB562 herë1323 herë0
Ganimete Abazi - Ganja > E humbur21/12/20063.40 MB405 herë1192 herë0
Ganimete Abazi - Ganja > Drita syve21/12/20063.37 MB488 herë2622 herë0

© 2007-2010 Ne nuk kemi asnjë lidhje me këngët e paraqitura këtu. Fotografitë dhe këngët u përkasin vetë faqeve që kanë publikuar ato. Linket/nyjet grumbulohen dhe publikohen automatikisht.
vizitorë online!